Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Totál bele vagyok zúgva. De Ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Totál bele vagyok zúgva. De Ő mást szeret. Mit csináljak? Szerintetek az én ötletem jó?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomban és hááát nem egy nádszál alkat de nekem tetszik. Nagyon okos és érdeklik a fiús dolgok.

Az a lényeg hogy nagyon szeret egy francia (?) énekest (akinek hosszú a haja).

Már elkezdtem növeszteni a hajamat hogy olyan legyen mint annak a csávónak (és majd be is festetem)

De van egy problémám... nem tudom a nevét annak a csávónak... Kicsit hosszú, Mátyás királyos orra van, hosszú barna haja, a szeme kék vagy zöld, és április 14-én született (ezt azért tudom mert amikor lapozgatta a naptárát láttam hogy be van írva ennek a fickónak a neve...csak nem emlékszem rá)

Azért szeretném tudni hogy ki is ez mert minél jobban akarok rá hasonlítani és akkor talán lesz esélyem a lánynál...

Segítsetek kérlek...



2017. jún. 4. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
:D szerintem ne adj ilyen részletekre. Lődd be Mátyás királyra a sérót.
2017. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt szeretném tudni ki ez a csávó?

Nem akarok rá írni és megkérdezni.... hogy magyarázzam meg hogy miért érdekel...

2017. jún. 4. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne tedd. Csak dumálj a csajjal. Ébreszd rá hogy te itt vagy az a francia pedig elérhetetlen. Inkább önmagadat add, engedd hogy az igazi énedbe szeressen bele és ha önmagadat adod van esélyed. Ne játszd meg magad azzal csak bolondot csinálsz magadból. Már bocsi...
2017. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

lol. azt hittem ez vicc :D


Ha tényleg komoly, akkor ezt hagyd. Ez nem így megy. Nem fog beléd szeretni, mert beöltözöl másnak.

2017. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pff ha a csaj nem szeret önmagadért, akkor semmi értelme. Ha tegyük fel, sikerülne szinte ugyan olyanná válnod, mint az a srác, akkor se téged fog bírni, hanem azt, akire hasonlítasz. Remélem ez csak vicc akart lenni...viszont ha nem, akkor el kéne gondolkodnod pár dolgon :D
2017. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!