Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mért van az, hogy olyanok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy olyanok akarnak kapcsolatra lépni veled, akiknek már több éve van barátjuk vagy folyamatosan állandóan együtt vannak hol így hol úgy köszönő viszonyban vannak és megy köztük a baráti szex? Mért az ilyenek veszik észre az embert?

Figyelt kérdés
2017. jún. 6. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel az ilyennek nagyobb az önbizalma, így tud kezdeményezni is, megkéne tanulni nem csak azt észrevenni aki lépni tud, én annak a híve vagyok, ha akarsz valamit akkor a segged megmozdítod (legyen ez nő vagy férfi, ha egy nőnek szimpatikus egy férfi akkor ő is léphet, így legalább utólag nincs siránkozás, de a legtöbben inkább kivárják az ilyeneket, mert ők kezdeményeznek) A csendesebb emberekkel jobban kijövök, mivel az üres fecsegés üres fecsegőt fest, ahogyan az kazincy egyik versében hallhatjuk is, szóval nekem nem kellenek a semmit mondó üres beszélgetések egy üresfejű emberrel.

Ha fiú vagy, ha lány szerintem akkor is lépned kéne neked is, így nem hozzád mennek oda, hanem te mész oda ahhoz, akihez akarsz és akkor meg nem panaszkodhatsz, persze mit tudhatok én, elvégre csak 17 vagyok, de nekem ez a véleményem erről.

2017. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És olyannak te megmozdítanád a segged akinek vagy mondjuk mit tudjam én hány év óta állandó kapcsolata van mert én aztán nem igazán!!
2017. jún. 6. 21:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudod mit inkább leszek egy kis b. arcú senki mit hogy azoknak a talpát nyaljam akik hasztalanul állnak mindenhez. Ráadásul megpróbálnak egyesek a hasznukra venni vagy csak szimplán a palimadaruknak néznek. Mindenkinek a saját joga van eldönteni mit akar. Szédelegjen az aki akar, olyanok után akik szintén nem akarnak semmit.
2017. jún. 6. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!