Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetek vele együtt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek vele együtt?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok és most csak barátok vagyunk nagyon tetszik is és kb mindenki oda van érte hogy szerezzem meg?

2017. jún. 7. 19:22
 1/6 anonim válasza:

Hogy ha ő is kedvel téged, szerintem próbálj meg minél több időt vele tölteni, hívd el moziba... stb, közeledj hozzá, aztán ha látod, hogy ő is nyit feléd, tudatsd vele, hogy komolyabb szándékaid is lennének.

19L

2017. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vedd meg az apjátol.

Mást nem ismerek

2017. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess sokat a lánnyal,s vezesd be a beszélgetésetekbe,hogy mit érzel iránta.
2017. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én megmondanám neki, hogy te leszel a feleségem:D
2017. jún. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és azt el felejtettem oda írni hogy 5 éve barátok vagyunk de az utóbbi 2 évbe estem bele
2017. jún. 7. 19:40
 6/6 Blondie.W ***** válasza:

Kb mintha az én sztorim lenne, csak én csaj vagyok. :D És 4 éve vannak érzelmeim. xD

...hát, legjobb ha elmondod neki. Beleépíted a beszélgetésekbe, találkozókba. Szépen beadagolod. Ne csináld azt amit én.

20/N

2017. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!