Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interneten van esély találni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten van esély találni 14-17 év közötti lányt, akivel sokáig együtt lehetek?

Figyelt kérdés
2016. júl. 12. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Igen, csak kitartónak kell lenned, mert nem lesz egyszerű, de nem lehetetlen. Én a saját példámat tudom felhozni, hogy létezik hosszú kapcsolat ami a neten alakult ki.

17/L

2016. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
kuss(c)angryGODSKILL?!=)cLeSsErKe
2016. júl. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Merre laksz? 😂😂😂😂

Amugy ,igen lehet ilyet talalni

Sok sikert ;)

2016. júl. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolom most bombázni fognak a lányok az üzeneteikkel.

Egyébként lehet jobb ott,mert én például interneten könnyebben nyílok,és hát a találkozót össze tudjátok hozni.

2016. júl. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 CFB ***** válasza:
Én a "korhatárod alját érintem, én még nem találtam olyat, akivel szó lehetett volna hosszú kapcsolatról (legalábbis részemről). Az emberek interneten van, hogy teljesen máshogyan viselkednek, mint valóságban, szerintem próbálj meg valakit felszólítani bárhol (pl utcán), aki tetszik. Kevesebb meglepetés érhet
2016. júl. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 CFB ***** válasza:
*leszólítani
2016. júl. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 x-Bence-x válasza:
Interneten csak úgy próbálkozz,ha tudod annak a veszélyét! Olyanra is számíthatsz,hogy elrabolnak,vigyázz!
2016. júl. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van rá esély, természetesen. Ahogy arra is van esély, hogyha egyszer kiesik a telefonod a kezedből, akkor felfelé fog esni vagy hogy megnyered a hatos lottót ... anélkül hogy szelvényt raksz. Mindenre van esély.
2016. szept. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!