Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok osztály legszebb lányába, mi a titkos praktika, hogy elraboljam a szívét magamnak?

Figyelt kérdés

Apu nem segít, azt mondta: fiam old meg!!!

11 Férfi


2017. jún. 7. 20:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

mások helyes írásába bele kötni na az már igazán férfias meg felnőttes

de te is láthatod magadon ha az ember nem figyel vét néha pár hibát az ember hibázik ez természetes, de az mi gyerekes már mikor valaki azt figyeli hogy tud bele kötni a másikba

csak gratulálni tudok neked hozzá

2017. jún. 8. 11:45
 12/16 anonim ***** válasza:

Lány létemre nem zavar,hogy nem tartasz férfiasnak :) Majdnem sikerült beoltani, ügyes kisfiú vagy,gratulálok.

Amúgy meg,ha annyira akarod a csajt,akkor tölts vele sok időt,ismerd meg, beszélgess vele, menjetek el sétálni,aztán majd kialakul. Sajnálatos,hogy erre magadtól nem jöttél rá :)

2017. jún. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
na egyből közelebb állsz már te is így a szívemhez :D köszönöm a választ :) hány éves vagy ha szabad megkérdeznem?? :)
2017. jún. 8. 16:07
 14/16 anonim ***** válasza:
2017. jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Engem sem tanított meg apám csajozni, aztán bzi lettem. :(

Dr már elmúlt.

2017. jún. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Te nem szerelmes vagy belé, csak tetszik. A kettő nem ugyanaz. Ha majd a belső tulajdonságait is kellőképpen megismered, és azzal is minden rendben lesz, akkor leszel az. Addig nem. Tudod, hogy ezt honnan tudom? Mert csak a külsejéről tettél említést, de a személyisége valahogy kimaradt. :)
2017. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!