Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Év elején jött a sulinkba egy fiú, most hetedik elején. Az első pillanattól fogva tudtam, hogy tetszik nekem, de magamnak sem mertem bevallani. Tudjátok, az klisésnek hangzó pillangós érzés, amikor érzed, hogy elvörösödsz, amikor feltűnően sokat bámulod, pedig te az első padsorban ülsz, ő pedig a negyedikben...

Minden, amit mondott, minden, amit csinált, hogy, hogy állt a haja, hogy milyen ruha volt rajta, hogy, hogy húzta félmosolyra a száját, amikor észrevette, hogy már vagy két perce bámulod.

A hangja a fejemben van, minden, amit tőle hallottam, és csak újra és újra eljátszom a fejemben a jeleneteket, mint egy filmben, amikor visszatekerek a legizgalmasabb, vagy a legviccesebb jelenethez.

A srác márciusban elment a sulinkból, március 19-én, vasárnap mondta el, hogy elmegy. Vagyis inkább nem is nekem mondta, hanem a legjobb barátnőmnek, aki csinált ennek tiszteletére egy csoportot. Másnap reggelre lebetegedtem. Belebetegedtem a tudatba, hogy nem látom többet. Ahhoz az utcához képest, amiben én lakok, az az utca, ahol ő lakik, pontosan 194 km-re van egymástól.

Amint elküldte a tartózkodási helyét, rögtön megnézem. Gyalog, ha megállás nélkül megyek, 1 nap és 12 óra lenne a táv.

Amint a srác megtudta, hogy, hogy tekintek rá, közölte, hogy barátnője van. Előző nap kiöntöttem neki a szívem, és tök cuki volt. Tudom, elrontottam. 13 évesen nem ezzel kéne foglalkoznom, tudom.

A hatalmas probléma pedig az, hogy nem tudom elfelejteni. Mindenről ő jut eszembe. A kedvenc elfoglaltságaim: rajz, gitár, gördeszka, könyvírás, versírás, képregényrajzolás, zenehallgatás, úszás/vízilabda. A rajzolás miatt azért jut eszembe, mert volt egy vicces rajzóránk. Emlékszek, hogy nem akarta megmutatni, hogy mit rajzolt, ezért megkértem a tanárt, hogy én szedhesseem össze a rajzokat, hogy megnézzem az övét, mert nem akarta megmutatni. A gitár azért, mert gitározik. A gördeszkázás miatt azért, mert azért kezdtem el deszkázni, mert ő BMX-ezik, és ezzel akartam imponálni neki. A könyvírás azért, mert írok neki egy könyvet (papíron van), a versírás azért, mert verseim tömkelege szól róla, a képregényrajzolás (unokaöcsémnek rajzolom) azért, mert az egyik szuperhőst róla mintáztam, a zenehallgatás közben azért jut ő eszembe, mert mind a ketten hallgatunk Green Dayt, a vizes sportokról pedig azért, mert régen vízilabdázott.

Próbáltam már más dolgokba belekezdeni, de azok nem én voltam. Nem tudom, hogy, hogy felejtsem el.


13/L 14/F


Ui.: Ha Te is olvasod, (Rómeó a második neved, és utálod), az én monogrammom pedig: V. N. G.



2017. jún. 11. 19:03
 1/2 Mojjo ***** válasza:
78%

Amikor a "gitár" szót bejelöltem figyelt kulcsszónak, nem teljesen ilyen kérdésekre számítottam. :)


Túl sok remekbeszabott tanácsot nem tudok adni, maximum annyit, hogy koncentrálj minél jobban a hobbijaidra. Miközben olvastalak, az járt a fejemben, hogy írnod kéne. Nagyon jól írsz, szépen, választékosan, jó helyesírással. Aztán örömmel láttam, hogy már írsz is. :) Csak így tovább! Ha nem veszed zokon, egy apróságot kijavítanék azért, de szerintem akinek ilyen jó amúgy a helyesírása, az nem fogja piszkálódásnak venni: az ikes igék ragozására figyelj. Nem lakok, hanem lakom, nem emlékszek, hanem emlékszem. De ez csak apróság. :) A lényeg, hogy éld ki a kreativitásod - ahogy elnézem szorult beléd elég sok.

2017. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szia!

17 éves lány vagyok és sajnos én is ilyen idős koromba szerettem bele valakibe. Lehet még fiatalabb voltam. Ő volt az első olyan fiú ,akit ha ma is meglátok (ami elég ritkán van) megdobban a szívem és a neve hallatára is felkapom a fejem. Ő is elutazott. Sohasem vett észre úgy,de tudta mit érzem,mert elmondtam neki,annyi évesen mint amennyi te vagy. Sajnos elcseszte az életem. Mindenről ő jutott eszembe. Hasonlóak voltunk,épp ezért.

Keress embereket,társaságot,más fiúkat. Én bezárkóztam,nem akartam ismerkedni és most kicsúszott minden a kezemből. Itt ülök 17 évesen,nem volt még barátom,nem csókolóztam,nem fogták meg a kezem,nem szólítottak a barátnőjükként.

Nagyon szorítok neked! Csak azt tudom tanácsolni,hogy élj,élvezd míg van mit,lesz más,van még több millió ember. Ismerkedj meg velük!

Ui: én is rajzolok és imádom a Green Dayt. (ahogyan Ő is)

2017. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!