Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Kb másfél évig voltunk együtt kisebb kihagyásokkal, aztán jött a nyár és keveset tudtunk találkozni, így szakított velem hogy úgysem lesz komolyabb a kapcsolatunk. Azóta rendszeresen kondizok,egy ideig sikerült is elterelnem a figyelmemet vele, de mostanában rola álmodok és nagyon hiányzik
2017. máj. 28. 07:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudom ez nem segít, de engem is most hagytak el 3 év és fél év után úgyhogy egyutt erzek.

Nyugodj meg, lefekves elott talalj ki valami szepet amirol szivesen almodnal es hatha sikerul nem rola.

Nekem az segit, h minel tobbet vagyok a noveremmel a csaladommal a barataimmal. Ilyenkor nekem oriasi szeretetre van szuksegem.

Ilyenkor en meset szoktam nezni. Finomakat enni. Minel tobbet nevetni.

sokat tanulni! A jovomre koncentralni.

Folytasd az edzest az is nagyon jo!

Hidd el sikerulni fog elfelejteni csak ido kell hozzá. Es majd egyszer jon valaki aki teljesen elfelejteti, de arra meg most semmi szukseg.

Most ossze kell szedned magad!:) legy eros!:)

2017. máj. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!