Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor bejövök neki, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor bejövök neki, vagy sem? Mit tegyek, hogy közelebb kerüljek hozzá? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Meg van a tipikus story, hogy van egy fiú, aki tetszik nekem ès nem tudom mit lèpjek. Volt nàlunk egy házibuli, ahol megrészegedtünk. Ez a fiú màr règ tetszett nekem. Az egyetlen megbízható fiúbaràtomnak a haverja. Az a helyzet, hogy a fiú , bàr rèszeg volt mègis olyan jeleket adott, amely arra utal, hogy nagyonis bejövök neki, mint pl. kettesben elmentünk a hàzibuli alatt sètàlni a belvàrosi parkban, ami ki volt rakva lampionokat (borèrt mentünk, de ő azt mondta, hogy sètàljunk a parkba, nagyon romantikus volt) , elhívott egy kicsengetésre(amire egy hèttel a buli utan azt mondta, hogy nem gondolta komolyan), a buliban veszekedès tört ki ès ő vègig a pàrtomat fogta, sőt közvetlenül mellém ült az asztalfőről, a party utàn búcsúzkodàsul mindenki mindenkit megölelt, ő engem akart megölelni legelőször, viszont megelőztèk, làttam, hogy közeledett felém, vegül utoljàra ölelt meg, de olyan hosszan, ahogy mèg soha senki.


A bulibòl megmaradt egy üveg bor, amit a következő hètvègèn ùgy terveztük megisszuk csajokul, viszont , mivel együtt vettük ő felhívott. Simàn csak azèrt hívott, hogy elmondja, hogy a közös fiúhaverunk ki van kèszülve , hogy megittuk a bort. Lènyeg a lènyeg, màsnap megkèrdeztem ezt a közös fiúhaverunkat , hogy mièrt volt úgy kiakadva, hogy ő fel kellett hívjon. Azt mondtan , hogy bàr rosszul esett neki, hogy nelküle megittuk a bort , attól meg nem volt annyira kikészülve ès hogy a fiú részèről ez nagyon nagy dolog , hogy ezèrt felhívott, mert ő ilyent nem szokott csinàlni. Elèg furcsa szemèlyisèg, pl teljesen màs ember , amikor vele írsz, mintha beszèlgetnèl vele èlőben, olyan nagyképűnek tűnik, de èlőben tongyó. Lènyeg a lènyeg, hogy mi egy kicsi vàrosban lakunk, szóval kèpzelhetitek, a lànyok àlma. Most viszont van egy baratnője, akivel jàr, ès ami persze nekem egy tragèdiàval èr fel. Ő elèg nèpszerű, èn is viszonylag, viszont èn eleg gàtlàsos ès fèlènk vagyok, hogy szemèlyesen beszèlgetni tudjak, minimum egy pohàr bort meg kell igyak. Annyira oda vagyok èrte, hogy gyakran gondolok az ajkàra, ami nagyon is megkísèrt. Szóval mit tegyek? Mindenki szerint ezzel a csajjal 2 hèttel tovàbb nem lesz együtt ès lehet, hogy a leírtak szerint elég nőcsàbàsznak tűnik, de egy olyan èrtèkes ember. Ami furcsa , részemről, hogy eddig sosem hozzà hasonló fiúk jöttek be. A közös fiúbaràtunk mindennap küld egy napi kèpet róla, amely persze jó, viszont őrületbe kerget az, hogy nem tudom van-e remèny rà, hogy legalàbb, ilyenn közeli baràtja legyek, vagy talàlkozgassunk. Szerintetek?



#fiú #vonzalom #Casanova #nőcsábàsz
2017. jún. 12. 18:30
 1/1 CFB ***** válasza:

valamennyire tuti, hogy bejössz neki. Lehet még szerelmes is beléd. A barátnőjét viszont nem igazán tudom hova tenni xd. Szakítsanak minél előbb, azt' le van tudva a dolog :D De persze előbb is bepróbálkozhatsz a srácnál.

Beszélgess vele face-en továbbra is, keresd a társaságát, mosolyogj rá, próbálj meg vele a valóságban is beszélgetni. Aztán a többi majdcsak alakul magától :)

2017. jún. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!