Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzek megy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek megy egy olyan fiút akinek nem tetszem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik nekem nagyon

És jóban is vagyunk meg beszélgetünk néha

aranyos meg minden, de tudom hogy nem tetszek neki

20 éves lesz hamarosan én meg 17 vagyok

normális válaszokat légysíves!



2017. jún. 13. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezted egyáltalán, vagy csak eldöntötted hogy nem tetszesz neki?
2017. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed hogy nem tetszel neki?

Mellesleg ha esetleg jobban megkedvel , jobban megismer , a személyiséged megtetszhet neki és egy idő után a külsőd is fog. Ritka de velem már volt ilyen , hogy egyre jobban bírtam a srácot és egy idő után már tetszett.

2017. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem tetszek neki:)

Es az a baj, hogy bincs sok ido, mert elmegy tanulni masik varosba, messze

2017. jún. 13. 20:33
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Fiúknál olyan nincs, hogy nem tetszel egyáltalán, maximum hosszabb szexmegvonásra van szüksége, hogy vonzónak találjon, mint bizonyos más lányokat. Szóval nem veszett dolog.
2017. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%
fizess neki
2017. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Légy merész! Ilyenkor jól jönnek a filmjelenetek és az extrém cselek! Bolonditsd magadba! Vagy tölts vele minnél több időt!
2017. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nyugottan pontozz le de akit nem érdekelsz/nem tetszel neki azzal bármit csinálsz akkor sem fog másképp látni téged. Persze ahogy az előzők írták nincs kizárva hogy tetszel neki csak nem vetted észre. 18/l
2017. jún. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor az szerintem esélytelen. Múlthéten találkoztam egy pasival, akivel eddig neten beszélgettünk, sokkal helyesebbnek képzeltem, aranyos, de egyáltalán nem vonz. És akkor talán nincs is párkapcsolati szinten dolgunk egymással.
2017. jún. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*megmarad barátnak,mert azért szeretem őt
2017. jún. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9-nek: A barátság csak akkor működhet, ha te sem tetszel neki. Máskülönben az nem barátság, hanem kínzás lesz.
2017. jún. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!