Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha egy lány tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabibi kérdése:

Mit tegyek ha egy lány tetszik az osztályból, de nem igen észlelem, hogy tetszem e neki de azért néha észlelek ilyeneket. Ti mit javasolnátok?

Figyelt kérdés
szerelem,osztálytárs

2017. máj. 18. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem hogy hanyadikos bagy mert az egy picit fontosmert máshogy viselkedik egy 5.es meg egy 11.es
2017. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mik azok, amiket észlelsz?
2017. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben jártam\járok mint te is. Nekem nem jott ossze eddig ami az én hibám. Én úgy vettem észre hogy adott úgymond jeleket, és még azt is észrevette hogy sokszor nézem meg, hogy kedves vagyok vele. De ezekkel a dolgokkal nem hozzám fordult hanem az egyik haveromhoz. És én is rajta keresztül tudtam meg dolgokat és annyi lett. Szóval semmiképpen ne haverokon keresztül érdeklődj hanem a lánnyal személyesen.
2017. máj. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem a volt osztálytársam mai napig a "párom", mi úgy jöttünk össze, hogy kereste a társaságom, mivel nagyon jófej (remek humorérzéke is van) nagyon jó barátok lettünk. Aztán jött egy kis zűr az életemben, ő végig támogatott, aztán végül bevallotta hogy szeret engem. Hozzá kell tegyem, már egy ideje többet éreztem iránta mint barátság.

/lány

2017. máj. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát az fontos hogy legyél vele kedves, nevettesd meg ha tudod és probálj meg a közelében lenni midig, de ne legyél nagyon nyomulós és esetleg néha "piszkálhatod" is de mondjik ugy hogy a vállát meglokod és ugye ez már eleve egyfajta kozeledés mert itt már megérintitek egymást és suli után egy darabig elkisérhetnéd és esetleg egyik nap el is hivhatod valahova enni vagy csak sétálni
2017. máj. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!