Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elérni, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy a barátnőm legyen? Külsőleg tökéletes de olyan nagyképű. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Hát a kérdés nagyjából mindent elmond szerintem. Nemtudom hogyan hódíthatnám meg elvégre ő bárkit megkaphatna, szoktunk szemezni meg néha tesz félreérhető megjegyzéseket de simán lehet, hogy csak szórakozik. De neki mindig csak ilyen "menő" pasijai voltak eddig, én meg nem mondanám magam annak, bár a külsőmmel nincs baj.
2017. jún. 13. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Komolyan azért akarsz összejönni egy nagyképű lánnyal mert jól néz ki?

Sok boldogságot.

2017. jún. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem csak azért...
2017. jún. 13. 22:52
 3/3 anonim válasza:
100%

Szerintem beszélgess vele kevésbé felszínes dolgokról... Menjetek el sétálgatni (ha akar akkor úgy is megy) és utána simán elhívhatod randira^^

Ha meg nemet mond akkor halott ügy.

2017. jún. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!