Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdjed, psichológushoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjed, psichológushoz biztos nem fogok elmenni?

Figyelt kérdés
Másfél éve volt egy nagy szerelmi bánatom és az azt követő fél-háromnegyed éves időszakban használhatatlan voltam,nehéz volt a koncentrálás,gondolkodás mintha kikapcsolt volna az agyam és az a gondom hogy másfél év után is még ugyan ez a bajom hogy kétszer nehezebben meg a koncentrálás,gondolkodás és a szinte már semminek se tudok örülni,úgy érzem mintha az agyam ki kapcsolt volna,igazából érzem magamon hogy azóta nagyon megváltoztam és semmi kedvem újra felkavarni ezt a nyálas cuccot de azért erre még visszatértem hogy mi a bajom lehet mert úgyérzem hogy használhatatlan idióta vagyok.
2017. jún. 14. 12:31
 1/5 A kérdező kommentje:
És kezd nagyon elegem lenni ebből.
2017. jún. 14. 12:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne mond ezeket, nekem is voltak mélypontok, nagyon mélyek, ha akarsz írj és mond el a problémáid:o
2017. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az van veled, amin minden ember többször is átesik élete során. tudom, nagyon nehéz, de ne meséld be magadnak, hogy mindenféle pszichiátriai bajod van, mert csak annál rosszabb lesz.. hidd el, jönni fognak a jobb időszakok, ha meg tényleg komolyabb bajod van, azt észre fogják rajtad venni a körülötted élők (Jobb esetben)
2017. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen a válaszokat máris megnyugodtam kicsit. :))
2017. jún. 14. 13:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem életemben két nagyon mély pontom volt, akkor kb én is így éreztem magamat, elég nehezen, de sikerült kimászni belőle.

Kitartás, sírd ki magad, ha neked jobban úgy jobban esik, beszélgess a barátaiddal, szórakozz és egy kicsit jobb lesz idővel!

2017. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!