Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ritkán talizunk, de elvileg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritkán talizunk, de elvileg szeret/szerelmes belém. Nem tudok elmenni rajta. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés

Szval röviden leírom ( lehet a rövidítés is hosszúra fog sikerülni :D).

Van egy velem egykorú srác (17) . Vele jártam az általános iskolát. Mar 1. osztályban szerelmes volt belém. Egyébként nekem is mindig is tetszet, es akármikor rá gondolok furcsa érzés kap el, mert még szeretem :) . Fél éve talizgatunk, csók is meg volt...eleinte kereset, aztan voltam hullám völgyek stb... (Hozzáteszem h nincs egy remek élete, és ezt néha a társain vezeti le... Pl. rajtam :/ de ez van) általánosba is mindig mondta h bejovok neki stb.. Mindenhol rolam beszélt :)...

Aztan most mar "szinte" a pettingig is eljutottunk. Fogdosni szeret. Utobbi 3 találkozón kimondta, hogy "szeretlek", meg tolem is kérdezi, hogy én szeretem-e... Utobbi időben inkább akkor hív ki a faluba este, mikor iszik (pl a haverjaival) . Olyankor rettenetesen figyelmes, romantikus, még a kezemet se engedi el, tobb percen at arról beszélt hogy szeret, meg csokolgatott.... DE! amikor pl. hétköznap ugye józan és nem iszik , olyankor teljesen más, mást is gondol... Nem úgy mint mikor talizunk és netán iszik... (Most ne képzeljétek azt, hogy csak akkor szoktunk talizni mikor részeg :D amugy meg nagyon ritkán iszik, meg nem is bírja a piát) ... Meg mindig mondja, hogy mi akkor egyutt vagyunk.. De szerinte elvileg... Mert ő akarná már persze, hogy legyen szex. Mondta h megígéri , h nem fog átbaszni... Tehát szerinte úgy igazán hivatalosan akkor leszünk egy pár, meg akkor lesz komoly a kapcsolat, ha van szex is... De én ezt még kicsit korainak tartom.

Tehát Ti egyet ertetek a sráccal vagy mi a véleményetek? Hinnétek neki? Én csak 1 dolog miatt hiszek neki: az az hogy tenyleg mióta ismerjük egymast (10 éve kb.) azóta tetszem neki, rolam beszel, locsolni is szokott jonni, volt hogy hazakísért sulibol stb... Szerintetek is tenyleg már csak a szex hiányzik?


2016. aug. 30. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki őszintén szeret nem fogja sürgetni és rád erőltetni a szexet, mivel téged többre tart mint az önös vágyait. ;)

17/L

2016. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet ,hogy tetszel neki, de ugyanakkor lehet kanos is. Szerintem ha te nem akarsz lefeküdni vele akkor ne tedd, mert akár meg is bánhatod. lehet ,hogy régóta ismeritek egymást de azért az emberek változnak.


Ha elmagyarázod neki ,hogy neked ez korai és tényleg szeret akkor vár. ha nem , az úgyis ki fog derülni.

2016. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha szeret nem fogja eröltetni.

De gondold meg ha leakarsz vele feküdni...te ismered te tudod milyen. És akkor feküdj le vele amikor 100%ban akarod:)

2016. aug. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Csak az kicsit elbizonytalanít mikor full komolyan a szemembe nézve mondta , hogy "szeretlek" és megcsokolt.

De ugyanakkor néha furcsán viselkedik... De mindig megkeres...és még nem volt senkije...

A szexet nem erőlteti, csak szokta mondani, hogy kéne pettingelni...

2016. aug. 30. 23:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Tehát szerinte minden megvan, vonzódás is, szeret is, csak a szex ami hiányzik...
2016. aug. 30. 23:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokszor fogják még a szemedbe mondani, hogy "szeretlek" azt neked kell eldönteni mennyire igaz is ez. Viszont, most hogy írtad, még nem volt senkije... szerintem magára a szexre vágyik te pedig ott vagy neki. Nem kell erőlködnie hogy megfűzzön.
2016. aug. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!