Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeréncs, csendes lányok, hol...

Szeréncs, csendes lányok, hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés
*(+csinos)

2013. aug. 25. 13:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

És ha már itt tartunk, nektek milyen belső tulajdonságú férfiak jönnek be?

Korotokat is írjátok be légyszi!

2013. aug. 25. 13:40
 2/13 anonim ***** válasza:

a szerelem mindig onnan jön ahonnan nem várja az ember és akkor amikor szintén még csak gondolatában sincs...

egyszóval: az élet adja majd a párod.


szerintem nincs kimondottan csendes, szerény, csinos csajoknak való szórakozóhely

2013. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
*szerény
2013. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Norad megírta, az élet hozza ha úgy akarja hogy találkozzam egy szimpi pasival, én pl nem ismerkedem/keresem.


Hogy milyen fiú jönne be? Közvetlen, jóhumorú, nyitott, megbízható de kalandos, művelt pasi.

2013. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én általában azt várom, hogy a fiú kezdeményezzen, pont azért, mert túl szerény vagyok..De néha baráti társaságban, suliban, strandon. A fiúkban általában az ellentétemet keresem, legyen magabiztos, vicces, beszéljen sokat de legyen megértő és tiszteljen. 14/L
2013. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát az élet nekem nem adja, mert ha nem teszek érte, akkor 6 hónapig sem beszélek semmilyen nővel, nem hogy szeréncs, csendes, csinos lányokkal :-(
2013. aug. 25. 13:46
 7/13 A kérdező kommentje:
*megint elírtam -.-
2013. aug. 25. 13:48
 8/13 anonim ***** válasza:
miért nem vagy bártabb?:O
2013. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Bátrabb?

100-ból 1 nő tetszik általában annyira, hogy odamenjek hozzá. Ezt azért általában megteszem, a többivel, aki csak szimpatikus nem foglalkozom. Hiába, én ilyen szerelem első látásra típus vagyok. Csak annak meg szinte alig van esélye, hogy én is pont ilyen lányt találjak, aki elsőre belém szeret.


Én ebben hiszek, valaki ne azért szeressen belém, mert jól tudok udvarolni...

2013. aug. 25. 13:56
 10/13 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak 36 éves korodban találod meg az igazit
2013. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!