Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiú tudja hogy szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú tudja hogy szerelmes vagyok belé de van barátnője nem tudok rá úgy nézni mint szimpla barátra egyszerűen többet érzek iránta mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy már 2 hónapja tudta hogy szeretem.

2-3 hete jöt össze egy barátnőmmel ő a barátot látja bennem még a világ legeslegjobb padtársát de én többet érzek és ő ezt tudja mit tegyek?

Lesz vagy van esélyem?



2017. jún. 16. 19:39
 1/2 Blondie.W ***** válasza:

Egyszerűen paraszt a srác. Tudja, hogy szereted, erre meg összejön a Barátnőddel?! Wut?

Ettől ne várj semmi jót.

2017. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 B25 ***** válasza:
Ha összejött egy másik lánnyal akkor valószínúleg nem akar tőled semmit. Sajnos ezt a dolgot el kell engedned vagy csak tovább fogsz szenvedni tőle
2017. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!