Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kétségbe esett 16 éves szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe esett 16 éves szerelmes lány vagyok! Mi tévő legyek ha az osztálytársamba halálosan bele szerettem? Nem szimpla ügy, kicsit bonyolultabb.

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek minél többen, hogy mi tévő legyek! Van egy nagyon jó fiú barátom..sőt igazából a legjobb. 2 éve tudunk egymásról, de szorosabb kapcsolatba kb. augusztusba kerültünk. Eleinte csak úgy néztem rá, mint a haveromra akit imádok..de beleszerettem..! Tudni kell róla, hogy nem egy nagy csajozó gép, nem egy nagy dumás és félénk típusú. Ugyan volt már barátnője, de nem azok közé a fiúk közé tartozik, akik nagyon érdeklődnének nyíltan egy lány után..És ez a gond. Nekem nagyon megnyílt magához képest, mivel én vagyok a legjobb lány barátja (ezt ő is mondta). De mivel félénk és visszafogott ilyen téren, így nem tudok rákérdezni, hogy tetszem-e neki, vagy tart-e többre a barátjánál. Csak ezen a téren ilyen, egyébként állandóan viccelődik, sokat dumál..olyasmi fiú akit mindenki szeret. Minden nap beszélünk, szinte minden percben, hol telefonon, hol személyesen. Ha nem vagyok vele..hiányzik. Nem bírom elfelejteni egy percre sem. Ha lefekszem aludni, akaratlanul is ő jár a fejemben..ugyan ez amikor felkelek.

Volt egy barátom, fél évig együtt voltunk(de már akkor is állandóan veszekedtünk), de annyira beleszerettem ebbe a fiúba, hogy közben a másik teljesen köddé vált..ezért szakítottam vele, mert nem érzem azt mint az elején, és állandóan veszekedtünk..

Szerelmes vagyok belé, tudom! De nem tudom, hogy ő mit akarhat tőlem..Én vagyok az egyetlen lány akivel beszél..akivel elmegy valahova KETTESBE..megvár. De nem tudom, hogy ezt nem-e csak azért csinálja mert ilyen jó barátjának tart. Igazából az én megérzésem nagyon kettős. Mert ismerem annyira, hogy tudjam, hogy még legjobb barátai is örülhetnek ha megvárja őket..Másrészt meg, néha úgy viszonyul hozzám mintha közömbös lennék neki. De ez végül is érthető, hiszen nem annyira jártas abban, hogy hogyan kell egy lánnyal viselkedni aki tetszik neki meg ilyenek. Valahogy érzem, hogyha együtt vagyunk akkor izzik a levegő, és valami ott van. Többször vettem már észre, hogy néz engem, és ez nagyon jól esik nekem, hogy ő is ezek szerint gondol rám. Osztálytársaink poénkodnak azzal mindig h mi lenne ha összejönnénk, de ilyenkor nem merek soha rá nézni. Többek szerint az osztályba tetszem én is neki és nem utasítana vissza..de ezek mind olyan emberek akik nem ismerik. Én nem tudom, hogy mit gondoljak. Kezdeményeztem már nála. Elhívtam ide-oda, és mindig örömmel jött, mondta utána, hogy jó volt és ha legközelebb megyek valahova akkor szóljak. Nagyon segítőkész velem, segít mindenben, meghallgat, növeli az önbizalmamat ha látja, hogy épp nem vagyok a toppon. Olyanokat mond, hogy szép vagyok..stb. De félek, hogy csak azért mondja, hogy aranyos legyen..bár amennyiszer elmondja, nem biztos h csak azért..Nagyon jól megérjük egymást.Ő is hívott már el jó pár helyre, ahol ketten voltunk..ugyan valamikor befurakodott egy harmadik ember is, de az végül nem zavar, mert nagyon jól elvoltunk ketten. Ha elhív valahova vagy megbeszélünk valamit, akkor ha rákérdezek, hogy ketten menjünk-e akkor a válasz mindig "nem tudom/nekem mindegy"....nem a szavak embere. De imádom! Gondoltam, hogy benyögök egyszer amikor együtt vagyunk egy olyat, hogy "Kezdelek jobban bírni mint egy havert"..de nem merem. Meg hiába mondanám ezt, félne bevallani még ezután is, ha esetleg tetszenék neki. Mit kérdezzek? Hogy tudjam meg hogy tetszem-e neki? Mit csináljak hogy magamba bolondítsam és felbátorítsam? Néha vakon papolok neki, hogy a lányok mit szeretnek..de tudom, hogy ő nem mer kezdeményezni..Kérlek segítsetek! Nagyon fontos Ő nekem!

Hogy tudnám elérni, hogy összejöjjünk?! Tudom házinyúlra nem lövünk..de ez a helyzet más..még két évünk van a középiskolából, és egyszerűen érzem, hogy ez hosszútávú lenne..

Nem merek olyat mondani amit Ő nyomulásnak venne esetleg, vagy olyat amivel elijeszteném..Segítsetek kérlek! Köszönöm!


Egy kétségbeesett 16 éves lány.



2013. jan. 8. 18:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%

Kérdezz rá, ha bele megy akkor járjatok, és legyetek boldogok.


A fejemet fogom, hogy a fiatalok mennyire balf*szok manapság.

2013. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mikor kettesben vagytok, bújj oda hozzá, és meglátod mit reagál.
2013. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Szuperlány válasza:
lehet attol tart h mi lesz ha szakitotok akk egy nagyon jo barátot veszitene el
2013. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szedd össze a bátorságodat és kérdezz rá. :)
2013. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Volt már, hogy örömömben megöleltem..érdekes módon meglepődött de vissza ölelt..pedig nem szokása. Tudtommal utálja ha megölelik, de engem visszaölelt. De attól tartos esetlegesen ez is csak egy jóbaráti gesztus volt. Köszönöm a válaszaitokat!:) Nagyon kedvesek vagytok!
2013. jan. 8. 18:40
 6/19 A kérdező kommentje:
..attól tartok*
2013. jan. 8. 18:43
 7/19 anonim ***** válasza:

Szuperlány!

A jó barátot már elvesztette, amikor beleszerelmesedett.

2013. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Köszönöm építő jellegű hozzászólásodat!
2013. jan. 8. 18:44
 9/19 A kérdező kommentje:
Lehetséges, de végülis szerintem a jó barátságokból alakulnak ki a legszebb szerelmek!
2013. jan. 8. 18:45
 10/19 A kérdező kommentje:
Nagyon hálás vagyok, hogy végig olvastátok ezt a hosszú leírt szöveget!!!:)
2013. jan. 8. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!