Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Csendes, kissé visszahúzódó könyvmoly, de baráti körben extrovertált, viszonylag könnyen barátkozó típus.

Tudom, hogy ha a fiú nem ismer akkor az első megítélés a külső alapján van. Nem vagyok túl vékony, szerintem átlagos alakom van, világos barna haj, sötétbarna szem. Előre is köszi a válaszokat.



2017. jún. 17. 11:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön ha egy csaj nem nagyhangú, hanem kicsit csendesebb, viszont kettesben vagy baráti társaságban könnyen megnyílik. A külsőd is nagyon rendben van a leírás alapján, nekem álomnő vagy a leírás alapján.:)
2017. jún. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Igen! 16/F
2017. jún. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen :D 16/f
2017. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
mittomén. :D
2017. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az a baj az ilyen kérdésekkel, hogy hiába írsz magadról egy kifejtett (akár), igaz külső leírást, vagy egy belsőt, vannak az embereknek bizonyos ismertető jelei. Olyanok, amelyeket csak látásból érthet meg az ember. Most ez a kérdés teljesen felesleges, mert láttam ilyen leírással borzasztó ronda lányt is és csodaszépet is. Ez csak egy keret, és igazából ez nem az az oldal, ahol még emellett is őszinte véleményt vár az ember. Kérdezz egy olyat, akit jól ismersz, egy teljesen közeli személyt, az majd ad őszinte választ. Erre nem tudunk mit mondani, minthogy - "Igen, jól hangzol". Bocs, hogy nem segítettem, de annyira sablon leírás ez, amit idetoltál, hogy minden második 16 éves ilyen. KB. rám is igaz, majdnem. Na, most érted! Majdnem, kivéve, hogy te fiúkkal ismerkedsz. De azt nem itt. 22F
2017. jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem, azért, hogy ne menjek a sok birka után. :)
2017. jún. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Idegen Ember válasza:
Nekem nem de nem johetsz be mindenkinek (nem szeretem a konyvmolyokat es a barna szemet)
2017. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!