Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, nektek bejönnek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejönnek az ilyen fajta lányok?

Figyelt kérdés

Magas szárú/sport cipő, farmernadrág, tud gördeszkázni,szereti a focit,perverz fantáziája van,általában felkötött,barna hajú,kék szemű,nem rakja ki mindenét ilyesmi

13/L



#fiú #tini #futball #ízlès #fördeszka #teszik-e
2016. aug. 25. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy a sok közül.. Az arcod fontosabb, mint a szokásaid.
2016. aug. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"Perverz fantáziája van"😂😂😂
2016. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 hiába... a mostani fiúk azokat szeretik akiken 100 tonna smink van :/ Én meg nem fogok magamra kenni semmi szutykot
2016. aug. 25. 11:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Lol, nem attól lesz valaki egyedi hogy tonna sminek magára ken. Szerintem az első is inkább arra gondolt hogy ezek amolyan semmilyen tulajdonságok amiket kb.minden második ember elmondhat magáról. Igen, te "csak" egy vagy a 100-ból de nem a smink miatt, hanem mert naaaaagyon lány ilyen. Ezzel viszont nincsen semmi baj, csak ilyen tulajdonságok alapján nem tudunk normális választ adni :D
2016. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Bocsi az smink akart lenni, és a nagyon után lefelejtettem egy "sok"-ot.
2016. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek teljesen átlagos tulajdonságok. Ha szép az arcod és jó az alakod, akkor nyilván sok fiúnak tetszel, ha csúnya az arcod és/vagy kövér, esetleg kórosan sovány vagy, akkor pedig csak nagyon kevésnek. Fotó nélkül ezt nem lehet megmondani.
2016. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
NAgyon is
2016. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gerkopapa válasza:
A perverz fantázia énszerintem sok fiúnak bejön.. Többek közt nekem is.. És a hajviselettel kapcsolatban meg azt tudom tanácsolni hogy ha tetszeni akarsz egy fiúnak akkor annak engedd ki a hajadat... Sokszor számomra ez hiányzik egy lányból, hogy lássam a haját...
2016. szept. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!