Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom elfelejteni. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni. Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Szerelmes voltam egy lányba, néha úgy érzem még mindig hogy szeretem. Tudta hogy szeretem de nem volt köztünk semmi.Aztán össze is vesztem vele, féltékeny voltam, részeg, stb. Azóta kibékültünk, barátok vagyunk és tudom hogy barátként tekint rám, én is úgy akarok de nem.igazán tudom elfelejteni az érzéseimet. Nagyon sokat lógunk együtt, egy baráti körben mozgunk. Így hogy tudnám elfelejtetni az egészet? Ne járjak vele egy társaságba? Ne is beszéljek vele?
2017. jún. 17. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre két opció van:

1) összejössz vele (nem tudom mennyire lehetséges ez a te helyzetedben)

2) lezárod magadban a dolgot,tisztázod magaddal hogy mit hol szúrtál el,s igyekszel nem megismételni azt más lánnyal.

2017. jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát, néha úgy érzem hogy az első opció lehetséges lenne. Olyan jeleket küld, ahogy beszélgetünk, együtt megyünk ide oda.De azt mondja arátként tekint rám és az ő elmondása szerint nem kell neki senki. Mert hogy így szabad stb.


Na persze probálom lezárni a dolgot. És én is barátként tekinteni rá de nem igazán sikerül. El akarom felejteni ezt az egész dolgot.

2017. jún. 17. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!