Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom végleg elfelej...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom végleg elfelejteni?

Figyelt kérdés
Sziaztok! Volt egy fiú akibe szerelmes voltam, és ő is szerintem érzett valamit irántam, de mindig csak szemeztük egymást z iskolába, és néhányszor 1-2 mondatot beszéltünk. Hívjuk ezt a fiút Dusánnak. Dusánt 1,5 évembe telt elfelejtenem. Bele szerettem egy másik fiúba, akit ívjunk úgy hogy Ádám. Amikor Ádámra gondolok, és a nevét magamba kiszeretném "mondani" akkor nagyon sokszor magamba azt mondom hogy Dusán, és nem Ádám. Amikor már semmit sem érzek Dusán iránt, csak Ádám érdekel. Ez miért van? Lehet hogy már nem is tudom elfelejteni?

2017. máj. 20. 15:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a helyesírás hibákért.
2017. máj. 20. 15:48
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem felejtetted még el Dusánt. Ezért van ez. Amugy az Ádám egy megszokott név, a másik miért Dusán? :D
2017. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lol, én ismerek egy Dusánt :D
2017. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!