Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnője van de mégis szeretem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnője van de mégis szeretem?

Figyelt kérdés

Mi előtt barátnője lett volna akkor is tudta hogy szeretem amikor ezt elmondtam akkor teljesen ki voltam idegileg mivel hogy a padtársam ezért az órán nézett egész végig én meg amikor erőt tudtam venni magamon akkor vissza néztem az nap sírtam hogy tudta és hogy nem viszonozza de ő mondta hogy semmi baj nem fog más hogy kezelni és ezután csak örültem amikor be mentem a suliba mert tudtam hogy ő ott ül mellettem.

Most 2-3 héttel ezelőtt viszont teljesen összetörtem mert az egyik legjobb barátnőmmel jött össze a csajjal még mindig jobba vagyok de tudja hogy sírok meg karcolom a lábam .

Csak az a baj hogy még mindig szeretem a fiút és amikor meg tudtam hogy jár a barátnőmmel akkor lelkileg el törtem.

Nagyon szeretem ő az életem értelme úgy szeretem de most mit tehetnék?

Nem szeretnék és nem is fogok le mondani róla mert küzdeni fogok.

De most mégis mit tegyek mert hogy a csaj folyamatosan róla beszél úgy hogy tudja hogy szeretem és ez bánt.

Kérlek hogy segítsetek!!!

Mit tegyek?



2017. jún. 17. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
14 leszek
2017. jún. 19. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!