Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudom, hogy van barátnője,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy van barátnője, mégis lefekudtem vele.16L (ő21F) szerettem őt. Rosszul cselekedtem? Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve kezdődött minden. Akkor vesztettem el a szuzessegem vele, de akkor meg nem volt baratnoje. En nagyon szerelmes voltam a srácba, es meg mindig érzek valamit iránta.

Szoval a lenyeg hogy most lesz 8-9 hónapja hogy együtt van baja a csajjal, de a srác szokott nekem irkalni hogy talalkozzunk. Elmondása szerint szereti a baratnojet meg közös kep facen tudjatok *tipikus alompar* a csaj 20 eves es 100szor szebb mint en. En ugy veszem eszre h a csávó élvezi h ket csaj is oda van erte es en tudok a batatnojerol előttem nem kell titkolni semmit a csaj elott meg sima ugy mivel nem is idevalosi. Mar letiltottam a srácot, fajt ez az egesz hogy csak arra kellek. Tudom hogy az en hibám sajnálom hogy igy ki basztam a barátnőjével meg magammal is de mar nem tudok mit csinalni. Azért is tiltottam le mert tudom hogy ha talalkozunk nem tudok neki neme mondani. Igaz itt lakik tolem nem messze de nem hinnem hogy idejönne csak ugy szo nelkul. Mit csináljak?



2015. júl. 3. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog van. Lehet nem érez a csaj iránt semmit, és erre csak most jött rá 8-9 hónap után. könnyen lehet, hogy vagy gondolkodásilag vagy egyszerűen szexuális téren nem kapja meg valamelyikük azt amit akar a másiktól és ez miatt konkrétan kínlódás az egész, ezért inkább vonzódik hozzád.

Először is nem ártana tisztáznotok ketten, hogy ő mit szeretne tőled pontosan. Ha lelkileg vagy bárhogy máshogy nem jó neki a mostani barátnőjével, akkor közöld vele, hogy szakítson vele. Lehet furának tűnik, de párhuzamosan bármelyik ember, legyen az nő vagy férfi csak akkor tart fent kapcsolatot mással is a meglévő mellé, ha valami nem működik és az egyiktől megkapja ezt, a másiktól meg azt. Szóval ha második akarsz lenni, mert az a lány neki külsőre jobban tetszik, de te meg tudod adni neki azt amit a másik nem, akkor te választottad, viseld a szenvedést, de konkrétan csak neked lesz ezzel problémád. Ha viszont a srác úgy szeret téged, akkor szakítson a másik csajjal. lehet nem lesz egy olyan külsejű barátnője, de ha veled van, megkapja a szeretetet és azt is amit a másiktól nem. Ha pedig csak a szex jó neki veled, más miatt nem is keres, akkor - lehet bunkón fogalmazom meg - akkor el kell küldeni valahová máshova, ha nem akarsz örökös 2. lenni.

Megint élnék egy közhellyel. teljesen mindegy ha nem vagy a férfiak álomnője szexre bármelyik nő talál bármikor pasit, ha akar. Szóval döntsd el magadban, hogy pótlék akarsz-e lenni, vagy konkrétan barátnő. Ha az utóbbi, akkor keress olyan pasit, akinek akkor is kellesz, ha nem az ágyban töltitek az időt.

2015. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most komolyan mi a kérdés vagy mire válaszoljunk? Hogy rosszat cselekedtél? Ezt te is tudod.. vagy hogy mi is ezt csináltuk volna? Ez egyén függő.. sztem etikátlan és csak kihasznál, ha annyira szeret szakítson a barátnőjével és jöjjetek össze, de ez így sztem nem frankó.
2015. júl. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az elejétől kezdve csalta velem a baratnojet. Amikor fel évesek voltak akkor tudtam meg hogy neki van baratnoje. Nem akarom tönkre tenni ezért inkább csöndben maradok es nem kopok a baratnojenek..
2015. júl. 3. 14:54
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Én ott elakadtam, hogy 15 évesen lefeküdtél valakivel? Az szép.
2015. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
már akkor tönkre tetted, amikor megtudtad, hogy van barátnője és folytattad vele a szexuális kapcsolatot...
2015. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden férfi perverz disznó, a csajok pedig idióta kis p÷cs÷k!
2015. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindkettőtöket csak kihasznál!

De kefélni nagyon jó!

Ha tudja hogy hogy kell!

2015. júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Asszem elsőként kimerítettem a teljes és lehetséges választási lehetőséget kedves kérdező. Szerintem döntened kell. Vagy belenyugszol, hogy többen vagytok (jelenleg háromszög, de sokféle sokszög létezik), vagy egyedüli szeretnél lenni. Nos azt ettől a sráctól tuti nem kapod meg, ha nem hagyja ott a másik csajt. Egyébként érteni vélem a dilemmád, mert te azt írod szereted. De kérdés az, hogy megéri ez így?

Akkor a másik írsz valami olyasmit, hogy a másik csaj 100x szebb mint te. Könyörgöm, ezt már felejtsd el. Ne értékeld le magad ennyire, mert annak az lesz a vége, hogy amikor rájössz, hogy te is teljes értékű nő vagy, akkor megalázottnak fogod magad érezni. NŐ vagy. Nem az számít, hogy nézel ki. Ha valaki külső alapján dönt, hogy ezzel vagyok együtt, ezt meg dugom (bocs a szókimondásért), akkor már nehogy te legyél az aki megalázkodjon. Keressen a srác magának ha a jelenlegi barátnője nem tud úgy mint te, olyat aki úgy néz ki, mint az akivel van, és még az ágyban is jó.

Ennél te értékesebb vagy, akár szereted a srácot, akár nem. Gondold át a dolgot, mennyire teljesen mindegy az, hogy hogyan néz ki valaki, ha nem mutogatni akarja hanem vele akar élni.

2015. júl. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
pff:D kis rib#nc pics#
2015. júl. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Atgondolom! Koszonom a segitseget mindenkinek!!!
2015. júl. 8. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!