Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy valljak szerelmet egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy valljak szerelmet egy fiúnak?

Figyelt kérdés

A fiú 2 évig volt az osztálytársam. Eleinte nagyon jóba voltunk, szinte legjobb fiú barátom volt. Bár tudtam, hogy tetszem neki mert írta is és sokszor utalt rá. Aztán elkezdtünk nagyon Eltávolodni egymástól. Pedig én nem akartam, fontos volt nekem. De ő elkezdett más lányokkal barátkozni. Ilyenkor már volt barátnője is. Abban a hittben éltem, hogy nem tetszik nekem de folyton a barátnője adatlapját figyeltem. Egyébként már elég rossz lett a kapcsolatunk, nagyon csúnyán néztem rá és néha be is szólogattunk egymásnak. Évvége felé szakítottak a barátnőjével. Egyébként a fiú úgymond rossz társaságba keveredett, elkezdett cigizni és füvezett is egyszer.AZTÁN TÖRTÉNT VALAMI... Egyik órán odaült hozzám és beszélgettünk. Nagyon jó volt. Akkor jöttem rá, hogy igen, szeretem. Elmesélt egy csomó dolgot magáról és magától megölelt. Pár napja elballagtunk, és ott is megölelt. Nagyon hiányzik, és úgy érzem meg akarom vele beszélni, hogy mi történt köztünk és azt, hogy meghalok érte. Vajon tetszhetek még neki egy kicsit is?

15/l



2017. jún. 20. 20:48
 1/2 anonim válasza:
100%
15 évesen a "meghalok érte" elég kemény szó :D de nyugodtan kérdezz rá mert ezek alapján bejössz neki.
2017. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Odamész, megmondod, tetszik, sőt, több mint tetszik, többet is érzel iránta; nagyon kedves, aranyos, helyes srácnak tartod, én ilyesmikkel mondanám, bár én párkapcsolatokban nem vagyok otthon
2017. jún. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!