Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ő is szerelmes belém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ő is szerelmes belém?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és most érzem azt hogy úgy igazából szerelmes vagyok. A sráccal táncolunk együtt, így ha fogalmazhatok így testileg és személyileg is elég közelről ismerjük egymást. Ő már mondta hogy én vagyok a kedvenc tácosa, mostanában szemezünk egymással sűrűn, face-n is, tudom hogy az nem olyan, de ott is állandóan küld puszi küldős emojit és ez azért nagy dolog mert ő nem szokott olyat senkinek se! Közösségi oldalra is rakott ki most közös képet. Ha valami "páros probléma" van táncon mindig kiállunk egymás mellett. Szerintetek ezek alapján lenne esélyem? Ha igen akkor én lépjek vagy várjak, hogy ő tegyen valamit? Normális válaszokat légyszi!

Köszi



2017. jún. 21. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem muszáj egyből szerelemre gondolni, szerintem egyelőre csak vonzalom, vagy bejössz neki. Ha mással nem viselkedik így, egyértelmű, hogy érdekled. Szerintem csak haladjatok szépen, lassan, ugyanúgy küldd felé a jeleket, és ha majd ő is jelez feléd, lehet ebből valami. :)
2017. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem, hogy valami lesz belőle! Köszi a választ
2017. jún. 21. 17:42
 3/3 A kérdező kommentje:
A hétvégén edzőtábort szerveztünk, adott pár jelet, csak az a baj nem tudom őket leírni, meg nem nagy dolgoknak tűnnek, de ahogy ismerem tőle ezek nagy dolgok!
2017. jún. 26. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!