Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? (ketsegbe estem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (ketsegbe estem es mar megint egyedul vagyok)

Figyelt kérdés

5 honap utan ra szedtem magam, hogy vegre keresek valakit aki megert es szeretni fog, nehezen de talaltam egy lanyt akibe bele szerettem elso latasra, megertettuk egymast rengeteget beszektunk. Elso korben engedtunk a masik fele majd szep lassan kialakult a kapcsolatunk, viszont mikor mar egy ideje egyutt voltunk 1-2 honap elkezdett nem torodni velem, alig beszeltunk szinte csak en kerestem, el is mondtam neki, hogy ez zavar ra egy napig lr de sz*rt, masnap hozza teszem erettsegim elott bejelentette, hogy szakitani akar velem, nagyon ki akadtam es merges is voltam csunyan ossze vesztem vele, barmilyen tanacsot elfogadok, szinte mar remenytelennek erzem magam, hogy barki eldobhat idaig se volt valami fenyes ralatasom sajat magamra.. A lanyoknal valamiert sosem tudtam elerni azt, hogy ragaszkodjanak hozzam, mindig csak szakitottak pedig nem adtam ra okot, szerettem es tiszteltem eddigi kapcsolataimban a baratnoim, nem akarok egyedul lenni de mar remenytelennek latom az egeszet es nem akarok ujra ismerkedni mert bele untam...

Barmilyen tanacsot, segitseget elfogadok :(

19/F



2017. jún. 21. 23:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Bonyodalmas a szöveg. Pontosan mire kérsz tanácsot? Hogy mit csinálj, hogy ne szakítsanak veled? Mert ha igen, kérlek írd le, eddig mit tettél vele (ha úgy jobb, akkor priviben). Ha az a kérdés, hogy mi legyen ezzel a fent írt kapcsolattal, akkor az egyértelműen halott kapcsolat. És nem tudom, én is tapasztaltam hasonlót, ez ilyen rövidzárlat náluk szerintem.
2017. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!