Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki hogy szeretem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy szeretem? 😢

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy van egy lány és ő jelenleg a legjob barátom, fogalmazhatunnk úgy is hogy az egyetlen. És én szerrtem őt dw ha elmondom neki és ő nem szeret valószínüleg már nem ugy nézne rám barátilag sem, vagy egyáltalán nem. Vagy is ő az egyetlen akinek mindwn t elmonndtam. Ő azt állítja hogy én vagyok a legjobb barátja. És neki ez az elméletw hogy nem a külső számít. Egy sokak szerint nagyon szép lányról van szó és egy bűn ronnda eltorzult arcu sráccal járt előtte és kiráz a hideg minor láttam hogy ők nyalják egymást. És hát hallottam nem rég ilyeneket hogy egy két éve belém volt esve, de én akkor errööl nem is tudtam. És belsőleg rengetegwt változtam és félek hogy akkor a belsőm miatt szeretett az már nincs meg bennem most. Külsőre is rengeteget változtam de belsőleg mindenki azt vette észre hogy egy taljesen más személyiség vagyok (nem rosz értelemben) szoval hát a kérdés hogy megmonndjam neki és akkor utána senkivel nem tudom megbeszélni a gondjaimat vagy az a pár százalék remény hogy azt monndja ő is. Vagy halgassak maradjunnk legjobb barátok és maajd lesz valami... most kérlek kímélhetek ezektöl a bölcs dolgoktool hogy perrsze monnd meg stb... nem feltétlen igen vagy nemet várok ha rm esetlwg tanácsokat hogy honnan tudnám meg hogy ő szeret-e még minndig vagy mosst... kérdezzetek nyugottan. Ha valami lényegeset kihagytam

#legjobb barát #megmonndjam
2017. jún. 22. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Húha a legrosszab helyzetben vagy:/ sajnos ebből nehezen lehet ki jönni . Van az a lehetőség, hogy elmondod és ő is viszonozza de az is lehet, hogy nem vagy van az, hogy nem mondod, de akkor viszont magadat bántod vele. Esetleg kérdezz rá, hogy mint pasi mit gondol ő te rólad őszintén, mert kíváncsi vagy. Azt talán sokat elmondhat majd neked is. Nem mellesleg próbálj, meg utalásokat tenni neki, hogy fontos számodra meg burkoltan jelezd, hogy tetszik, ha esetleg nem akarsz kellemetlen helyzetbe kerülni. Szépen tapogatózz és adagold be a dolgokat. :)
2017. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen köszi ez nagyon hasznos... monndtam már neki azzt is hogy te vagy a legszebb akit ismerek de ő ezzt úgy veszi minntha barátkénnt bíztatnám... mondtam már hogy ő a legfontosabb és öö is ezt monndta nekem, de semmi. Az a baj hogy férfi létemre nehezen lépek ilyen döntésekben
2017. jún. 22. 13:45
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg arról is volt szó hogy mit gondol rólam, asztmondta helyes vagyok... és a szeme láttára már három lányt elutasítottam... lehet csak azt várja én lépjek?
2017. jún. 22. 13:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Az is elkepzelhető, de ki tudja.. sajnos ez tényleg elég macerás helyzet. :/ milyen rég óta vagytok jóba?
2017. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát körülbelül karácsony óta.... de nekem már éveknek tűnt.. ő monndtaa hogy csak akrácsony óta én meg tökre meglepődtem... vagy is úgy vollt hogy suliban egy csoportban volltunnk tényleg csak igy egy két szót beszélgettünnk.. aztán akkor elvileg karácsony körül ráírtam hogy miujság vele és azóta elég sokat beszélltübnk...
2017. jún. 22. 14:27
 6/6 Fruzs33 ***** válasza:

Szerintem ha szeretett,ès ilyen közel álltok egymáshoz,az nagyon sokat elárul kettőtök kapcsolatáról.

Mivel így álltok egymáshoz,èn a logikára èpítve azt tanácsolnám,hogy mondd el,de a döntès a te kezedben van

2017. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!