Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy másodunokatestvérek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy másodunokatestvérek közötti kapcsolatot ti elfogadnátok?

Figyelt kérdés

Én (21) és a másoduncsitesóm (15) szerelmesek lettünk egymásba. Nem láttuk egymást majd 10 évig és amikor találkoztunk mondhatni szerelem volt első látásra, ez már 1 éve tart, csakhogy nem vagyunk együtt. Egymásnak elmondtuk, hogy szeretjük egymást, sőt még a családnak is de ők túlságosan elutasítóak voltak ezzel kapcsolatban, ezért Ő nem meri nyíltan felvállani hogy mit érez, mert fél attól, hogy a család kiutálja, nem oktalanul.

Mit tudnánk tenni ebben a helyzetben? Aki hasonló kapcsolatban van, ők hogy tudták megértetti a családdal, hogy ez már olyan távoli rokon hogy akár idegenek is lehetnénk. Komolyan nekem már minden bajom van attól, hogy nem lehetünk együtt és tudom hogy neki is, szükségünk van egymásra, de ilyen körülmények között nem tehetünk semmit.

(Engem speciel nem érdekel, hogy a család minek gondol csak Vele akarok lenni. Felőlem ki is tagadhatnak.)


2017. jún. 22. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, nekem volt hasonlo esetem, ha akarsz beszélni rola irj privit

19.L

2017. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is szerelmes voltam egyszer a másod unokatesómba, inkább lemondtam róla, hiszen még is csak rokonok vagyunk valamilyen szinten.


Szerintem próbáljatok titokban találkozgatni, de ha annyira vele akarsz lenni, várd meg míg betölti a 18-at, utánna már nem választhat titeket szét senki, mert felnőtt lesz, azt csinál, amit akar. De a családtól ne is várjatok más reakciót igen, talán idővel beletörődnek. :(

Látszik az írásodból, hogy nagyon szeretheted. :)

2017. jún. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Másoduncsi az mehet sima elv :D
2017. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!