Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az osztálytársak közötti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársak közötti kapcsolat tényleg működésképtelen? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2016. nov. 15. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az.
2016. nov. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Azért mert ha szakítatok még nézegethetitek egymást évekig
2016. nov. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Shai-Hulud ***** válasza:
90%

Nem működésképtelen, nem ez szokott a baj lenni. Hanem az, hogy mikor esetleg vége a kapcsolatnak, akkor is egy osztályban kell lenni a másikkal akár éveken keresztül is.

Sima, békés különválásnál ez szintén nem probléma, de ha valamelyik félnek (vagy mindkettőnek) mélyebb sebeket okozott a dolog, akkor komoly lelki problémákhoz vezethet a dolog.

Ha vége egy kapcsolatnak, ha "dobnak valakit", az nagyon fájdalmas lehet, bár túl lehet élni. De ha ezután mindennap találkozni kell a másikkal, látni kell azt, hogy a másik új, netán boldogabb kapcsolatot talál, az iszonyú, gyötrő, feldolgozhatatlan érzés is lehet.


Jobb ettől megkímélni magunkat is, és a másikat is.

(Bár tudom, senki nem úgy kezd egy kapcsolatba, hogy annak vége is lesz, de ebben a korban erre azért elég nagy esély van.)

2016. nov. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem
2016. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Probaltam de eselytelen. Ha nem szeretnel almatlan ejszakakat ne tedd. Nekem olyan szempontbol szerencsem volt h iden mar nem vagyunk osztalytarsak..Ki nem probalnam ujra
2016. nov. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ismerek egy part,akik most vegzosok 5 eves szakon,elso evben jottek ossze. Osztalytarsak es kivaloan megvannak.

Egy probat meger,ha kolcsonos a vonzalom,ugyis csak gyotrodnel. Azon meg,hogy mi lesz,ha szetmentek,eleg akkor gondolkodni,ha bekovetkezik a baj.

2016. nov. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
működhet, csak rajtatok áll
2016. nov. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem borzalmas volt, még 6 évig bámultam a randa fejét. Gyűlöltem a végén. 15 év után lettem képes arra, hogy újra érezzek sz6erelmet, de ez nem azért, mert osztálytársak voltunk. Vágj bele, mert ha kihagysz egy csábító alkalmat, amit okosan végig gondolva választasz, egész életedben azon fogsz rágódni, hogy helyesen döntöttél-e. Én kipróbálok mindent (főleg munkára gondoltam), ami kicsit is logikusabbnak és jobbnak tűnik, mint az előző. Nem akarok úgy élni, hogy megbánok valamit, csak azért, mert nem próbáltam ki :)
2016. nov. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
1 éve vagyok úgy a barátnőmmel hogy szeretem és sosem veszekedtünk még(egy osztályba járunk és vasárnap lesz az első igazi randi😃)
2016. dec. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!