Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszek neki? 16/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki? 16/F

Figyelt kérdés
Na szóval. Én egy 15 éves, hamarosan 16 éves fiú vagyok. Van egy lány akinél próbálkozok, és ő 15 éves, kb 4 hete beszélünk. Úgy kezdődött ez az egész, hogy az iskolám rakott fel egy felvételi jegyzéket hogy kiket vettek fel, és megnéztem és gondoltam hogy rá keresek mert szimpatikus volt(én ugye 10-edikes leszek ő pedig 9-es), és rá írtam. Épp azokban a napokban vizsgázott, és nagyon izgult és bátorítottam hogy sikerülni fog, meg valamiért szomorú volt és akkor is fel vidítottam, és úgy éreztem hogy nagyon megkedvelt engem, küldött szíveket is, beállította a becenevemet *cuki fiúra* tele szívekkel, meg mondta hogy mennyire kedvel engem. Viszont azóta teljesen más a helyzet. Kitörölte a becenevem, lehet hogy ez nem jelent semmit. Viszont érzem hogy valami nincs rendben, az első napokban amikor beszéltünk akkor teljesen más volt velem ez a lány. Viszont küldött nekem egy képet amin egy ilyen cuppanós smiley van, és elmondtam neki hogy milyen gyönyörű. Én is küldtem neki egy képet magamról de ő csak egy mosolygós smileyt küldött. Megkérdeztem tőle hogy szerinte helyes vagyok e azt mondta hogy nem mond semmit. Meg egyébként más fiúkkal szívezik meg minden velem nem. Teljesen össze vagyok zavarodva. Említettem neki már találkozást is, azt mondta hogy nem tudja, igaz ő neki állítólag sok dolga van, dolgozni jár meg minden, 40 km van köztünk egyébként, de szeptemberben mindenféleképp látni fogjuk egymást. Nekem igazából bejön a lány, de szerelmes még nem vagyok, először találkozni kellene, és akkor kiderülne hogy tényleg tetszik e nekem. De hogy ő neki bejövök e azt nem tudom. Régebben mondtam neki hogy szeretlek, annyit mondott hogy ő ebben nem biztos még.

2017. jún. 22. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát...szerintem túlságosan siettetted a dolgokat,és beijedt.Úgy értem...még sosem találkoztatok,nincs semmi gyökere a kapcsolatotoknak.Az,hogy átírta a neved ,,cuki fiú"-ra még nem jelent semmit.Például nekem a legjobb fiú barátom neve:Hercegem,míg a pasim neve:láma.(belsős vicc)

Szerintem,ha már látod,hogy nem megy a dolog,hagy a francba,mert a végén még te esel pofára.Ha meg a suliban beszélget veled,akkor mondja ki kerek perec,hogy most akkor mi van.Ne várakozz rá túl sokáig,mert a végén nem veszed észre,ha valakinek tényleg kellessz!☺ Sok sikert!

2017. jún. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem csak azért írta át a beceneved, mert szimpatikus vagy neki, és jól esett, hogy bátorítottad, de ez még nem jelent semmi komolyat
2017. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!