Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom meg, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg, hogy tetszek e a lánynak?

Figyelt kérdés

2017. jún. 1. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az a kérdsé, hogy tetszel-e neki vagy sem, ha neked tetszik akkor hívd el valahová vagy beszélj vele...
2017. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
úgy van, meg az se mindegy hogy hány évesek vagytok szóval mielott tippeket adnék, hanyadikosok vagytok?
2017. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha tetszel neki azt érezni fogod.

De igazából nagyon sok mindentől függ, pl:

Szemeztek?

Mennyire ismered?

Beszéltél már vele?

Ad-e jeleket hogy bejössz neki, és ha igen miket?

Ő tetszik neked?


Ha ezekre válaszolsz, többet tudok segíteni :)

2017. jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi hogy hamar válaszoltatok! 13 éves vagyok! Volt olyan helyzet amikor szemezünk, és eléggé ismerem mert velem egy osztályba jár. Beszéltem már vele párszor, és volt már olyan amikor adott jeleket, ha ezt annak lehet vélni. pl. adott ceruzát, azt mondta rám, hogy okos vagyok, meg ilyesmi de az nem kérdés, hogy bejön e nekem. :)
2017. jún. 1. 20:57
 5/7 anonim válasza:
Ha sokat szemez veled, elpirul vagy oszezavarodik a kozeledben.
2017. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha látszik rajta, hogy szeret a közeledben lenni, keresi a társaságod, ugyanakkor szemkontaktus során zavarba jön, valószínűleg tetszel neki:)

Te jeleztél már neki valahogy?

2017. jún. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam...
2017. jún. 2. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!