Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy válszam szét őket?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy válszam szét őket?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe én régóta szerelmes vagyok de nem rég lett egy barátnője.

A lány a háta mögött ki beszéli+nem vállalja fel a srácot.

Én pont ezért szeretném őket valahogy szét szedni de sajnos ötletem sincs.



2017. jún. 23. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ha a srác fülébe jut a lány viselkedése gondolom nem hagyná szó nélkül. Ennyi amit tehetsz.
2017. jún. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a történetben te vagy a gonosz pics@. Az ő dolguk. És ha a fiú szereti? Nézz más után. És ha szakítanak nincs rá garancia, hogy a fiú a te öledbe ugrik.

Inkább nézz egy szingli pasi után

2017. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Ne avatkozz bele ebbe, ez az ő dolguk. Látszik, hogy csak a megfelelő alkalmat keresed ahhoz, hogy lecsaphass a fiúra... Neked hogy esne, ha lenne egy barátod, és egy hősszerelmes lányka szét akarna titeket szedni? Szarul. Jó lenne, ha az ember nem mindig csak a saját érzelmeire gondolna, hanem máséra is. Én a helyedben nem úgy próbálnék valakinél bevágódni, hogy eközben egy másik embernek okozok szart. Egyszer úgyis kiderül, hogy a csaj milyen a háta mögött, de attól még nem kell azt hinni, hogy rögtön a tiéd lesz.
2017. jún. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló nagyon köszönöm a válaszodat.

A többi hisztis kis pi****** meg annyit üzenek hogyha nem segítenek akkor ne is kritizálják mert lehet hogy egy pár dolgot én is tudnék rátok mondani

2017. jún. 23. 13:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazságtalan és erkölcstelen dolog lenne beleavatkozni a kapcsolatukba
2017. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

pfff... már a fogalmazásodból is megmutatkozik az értelmi szint, na meg abból, hogy ilyen gonosz módon akarsz szétválasztani két embert. talán te is tudnál a válaszolókra mit mondani, de ők nem kérdeztek téged, drága szívem. itt most rólad van szó, te kérdezted, és amikor negatívumokat mondtak rád, teljesen jogtalanul felháborodtál, és elég primitív módon szóltál vissza. ahelyett, hogy magadba szálltál, és elgondolkodtál volna a tanácsokon. akkor rendszerezem is, hogy mit kéne belátni:


a lány nem vállalja fel a barátját. Honnan tudod? Neked, esetleg előtted mondta, vagy csak hallottad az ismerősöd barátjának az ismerősétől?

Még ha biztosan tudod is, akkor sem a te feladatod, hogy ezt közöld a fiúval. Ha már nagyon vészes a helyzet, talán figyelmeztetheted a fiút, de csakis szemtől szembe, nem pedig ilyen aljas, áskálódós módszerekkel.

Egyébként meg hogyan "szereted" te azt a srácot, ha szét akarod választani attól, akit valószínűleg szeret?! Nem vagy belé szerelmes, pusztán tetszik, és magadnak akarod. Azt nem mondom, hogy segíts a kapcsolatukon, ahhoz elég nagy lelkierő és önfeláldozás kellene, de ki vagy te, hogy saját kezűleg intézkedj? Gondolj a barátnő helyzetébe... ha veled tennének ilyet... már rég olvasnánk a kérdéseidet arról, hogy hogyan bosszuld meg.

Az én tanácsom: maradj nyugton, és várj, hátha a fiú "észhez tér" és téged választ.

2017. jún. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!