Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba és most van egy csávoja ijen páva gyerek és én ideges vagyok mert én akartam meg szerezni és jobb az ha szét verem a kezemet meg othon mindent?

Figyelt kérdés
Én szerelmes vagyok a lányba és iszinyatosan picit patanásos is az arcon miata el keztem keni és sokal szebb de nost meg azal a páva gyerekel van én neg az idegeségtöl márt remegek meg török szét mindent 15 éves vagyok
2015. dec. 12. 07:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj... inkább tanulj! Az írásod alapján te is valhol az úgynevezett páwák értelmiségi szintjén vagy.
2015. dec. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt fel nem fogom ép ésszel, basszus! Ő egy lány. Érted? Egy ember! Nem sajátíthatod ki magadnak!! Ő dönti el, hogy kivel akar lenni és nem veled. Az jó, hogy edzed a kezed, fontos! De ilyen baromság miatt minek vagy ideges? Majd jön másik, különben is csak 15 éves vagy, tanuljál! Neked azt kell és amikor benne leszel a korban, akkor majd jön valaki más és ennyi.
2015. dec. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

te idegbeteg vagy!

mit idegeskedsz egy ilyen miatt, ha majd idősebb korodban szakít veled a barátnőd, akkor meg felvágod az ereidet??

igaza van az első válaszolónak, inkább tanulj meg írni!

Jobb is lesz a lánynak, ha nem veled lesz együtt. had legyen csak azzal a páva gyerekkel (ő is ugyanolyan ember, mint mi(mármint akit pávának nevezel-sőt valszeg normálisabb mint te)

2015. dec. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kösz mindent tudom idegbeteg vagyok de mi van ha a gyerek fájdalmat okozni neki én hiába nem járunk védelmezem mindentöl és az idegeségtölt remegtem meg még sirtam is :(
2015. dec. 12. 10:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szabi te vagy az?:o
2015. dec. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem
2015. dec. 12. 10:45
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi szerelem elég távol áll attól, amit te csinálsz/érzel.
2015. dec. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De szerelemes vagyok belè csak ideges vagyok amiat hogy másal van tudom nem ugy megy az élet ahogyan én szeretném azal jár akor azal jár de nehéz bele törödni
2015. dec. 12. 11:50
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a fedélzeten! :D
2015. dec. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

Amúgy én elhatároztam ,hogy ha ilyen jó csajokkal akarok eggyütt lenni azért tenni is kell! :)

Azóta kondozni járok, nem eszek zsíros kaját , pattanás nekem is van de egyre javul , jobb ruhákat veszek fel stb.. :) Próbálok nyugodtabban viselkedni, megcsinálom a hajam ... még sorolhatnám :D Én leültem végig gondoltam mit ,hogy és utána simán el tudtam indulni! Most már megnéz 1-2 csaj de még nem azok a csajok akiket akarok ! Szóval sok sikert neked is! ;)

2015. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!