Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S! Hogy talalhatnam meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Hogy talalhatnam meg ezt a fiut? Eselytelen? 17\L

Figyelt kérdés
A muzeumban kozossegi munkat vegzek, es tegnap ejjel az ajtoban kellett allnom egesz este egy rendezveny miatt. Jott egy csoport es a fiu is ott volt, kozossegi munkat vegzett szinten es taborozokat kisert. A csoportja elment o pedig leult velem szembe egy padra es bamult. Utana bement a muzeumba csak azert hogy elolvassa a nevemet a kartyamon. Utana visszault a padra bamult,es elindultak. Hatrafordultam es integetett es ugralt es hatrafele atment a zebran es puszit kuldott. Utana azt hittem soha nem latom viszont, es ot perc mulva visszajott es leult a padra aztan hirtelen annyit lattam hogy elindul felem. Odajott beszelgetni, es kb csak hat percet tudtunk,mert utana elindultak. Zavaromban elfelejtettem megkerdezni a nevet de o tudja az en nevem. Este mikor vegeztem a munkaval mentek vissza a csoporttal es integetett megint csak mar nem tudott odajonni. Olyam rosszul erzem magam amiert nem tudok rola semmit, nemtudom hogy kereshetnem meg, ha tudnatok valami tanacsot adni kerlek segitsetek, ugy erzem kell nekem.😩😞

2017. jún. 25. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Visszamész várhatod, megkérdezheted a társait
2017. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudja a neved, akkor talán majd megkeres facebookon pl.
2017. jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Enis ebben remenykedem, hogy majd megkeres.😞 annyit tudok rola, hogy itt a helyi kollegiumban vannak elszallasolva ami nincs olyan messze tolem, de az a gond hogy nem tudom mikor vannak ott, mert altalaban a varosban maszkalnak. Semmi egyebet nem tudok rola
2017. jún. 25. 11:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy kis kiegesziteskent, szoke vall fole ero haja van, egkek szeme, vastag szaja, magas olyan 185korul lehet, kifinomult oltozkodesu
2017. jún. 25. 12:03
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Kérdezdmeg a munkáltatód :D
2017. jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ha tudja a nevedet és ennyire érdeklődik irántad, akkor biztosan ír vagy bejelöl :)
2017. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!