Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 3 év korkülömbség miatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év korkülömbség miatt inkább hagyjuk?

Figyelt kérdés
Én most vagyok 15,ő pedig 18.Megvan a kölcsönös tetszés,de nem merünk belekezdeni a dologba.Én attól félek,hogy így,hogy ő már 18,nem fog ilyen kislányokra,mint én időt szánni.A kérdésem az lenne,hogy akkor inkább hagyjuk emiatt a 3 év miatt?

2017. jún. 26. 09:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem most az van, hogy 15 évesen egy 19 éves fiu jön be. Mindenki szerint én is bejöbök neki, viszont multkor azt mondta, hogy éehetnék 2 évvel idossebb,utánna mégis ugyan ugy viselkedett. És ezért nem tudom, hogy most mit is szeretne.
2017. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
44%
Gondolkodj. Felnőttek körében a 3 év normális
2017. jún. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#11: Mit szeretne? Szexelni. 15 évesen még a lányokra várni kell, a 17 évesekre viszont már nem nagyon.
2017. jún. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#13 viszont én úgy gondolom, hogy egy 17 évesre is várni kell. Az sem adja oda magát azonnal. Gondolj bele, nem azt mondom, hogy rögtön belevágnák, de ha már egy ideje járnánk és meglenne a kölcsönös bizalom, szeretet én sem váratnám meg évekig. Máris 16 leszek, és nem azt mondom, hogy ha már ilyen a korom csinálhatom, de már nem ugy gondolok rá, mimt pl egy nálam fiatalabb.
2017. jún. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#14: A szex nem 16 éveseknek való.
2017. jún. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem meg nincs korhoz kötve...:))
2017. jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!