Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 3 év korkülömbség sok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év korkülömbség sok?

Figyelt kérdés
Lány: 14, Fiú:17

2017. márc. 20. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az
2017. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
n
2017. márc. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha jól megvagytok, akkor szerintem nem.
2017. márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom te melyik fél vagy, de ennek soha nincs jó vége.

Egy 14 éves lany es egy 17 eves fiu nem ugyanazt akarják. Teljesen más az elképzelésük a kapcsolatról, a világról es ilyenkor rendszerint az a felállás, hogy a lány, tapasztalatlanként, éretlenként, görcsösen meg akarna felelni a fiú elvárásainak. Ezt a koncepciót egyikőtök se tudná őszintén élvezni. Ezek a kapcsolatok az esetek döntő többségében elég rövidéletűek, és caak a negatív tapasztalatokat hagyják maguk után.

Inkább a saját korosztályodból keress valakit, aki a te szinteden van, mind biológiailag, mind mentálisan, akivel őszintén tudod élvezni a párkapcsolatként való együttműködést

2017. márc. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem baj

Ha érzelmileg elég érett vagy akkor nem baj.

2017. márc. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

3 év nem sok, de ebben a korban még igen. Egy 14 éves lány szerintem nem való egy 17 évesnek. Túl gyerekes.

Ezt tapasztalatból is mondom, 17 vagyok és egy 14 éve lány akart tőlem valamit, de nekem nagyon gyerekes volt belsőleg/külsőleg. De ez személyfüggő, van aki elég érett és 20-nak is kinéz ennyi idősen.

2017. márc. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én a lány lennék , és érettebbnek érzem magama a koromhoz képest.

Tudom tudom , rengetegen mondják ezt de én is így érzek. A nyáron a Balatonon találkozunk. És már az elejétől kezdve folyton cseszegettük egymást de ezt egyíkünk se bánta egyszerűen jó a humorérzéke. Sok idő töltöttünk együtt és nagyon megkedveltük egymást.

Hazaérés után , sokat chateltünk (ő írt rám természetesen)és elkezdtünk találkozgatni. Ő is érettebbnek tart, őt is , engem is érdekelnek a művészetek , a zenei stílusunk is nagyon hasonló ,ez izlésünk a szokásaink ,minden .Néha tesz perverz megjegyzéseket célzásokat, de ezzel sincs semmi bajom, sőt még élvezem. Nem siessük el a dolgot tudja ,hogy várnia kell rám ilyen téren, de ő is pozítivan áll ehez mert nem olyan vagyok aki azonnal szétteszi a lábát. Jól megvagyunk, csak a kívülálló személyek véleménye nagyon zavaró. Mindig csak azt hallom ,hogy olyan idős hozzád ,miért nem szakítasz vele? Ez túl sok korkülömbség , nem értem ,hogy van türelme hozzád. Stb stb. Tényleg ilyen sok lenne a korkülömbség?

2017. márc. 22. 13:27
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem egy 15 eves fiuval jobban el lennel
2017. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem összeilletek :3 ne halgass a kivűlállókra akik piszkálnak ezért az a lényeg hogy boldogok legyetek egymás mellett. :)
2017. márc. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*korkülönbség
2017. márc. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!