Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van két fiu, az egyiknek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van két fiu, az egyiknek nagyon látszik, hogy tetszem, és rendes fiu. A másik nekem tetszik, de nem tudom 100%ra, hogy neki tetszem-e. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

2017. jún. 26. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Válaszd, aki neked tetszik! Hallgaass a szívedre!
2017. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj, hogy nem tudom, hogy akar-e tolem valamit. Mert sokszor mond olyanokat, amihogy arra utal, viszont egyszer volt, hogy együtt buliztunk, o pedig elment valami robanccal es a haverjaival.
2017. jún. 26. 14:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első fiú szerintem mindegy, ha neked nem tetszik, attól még ne tetszen, hogy érdeklődik irántad.
2017. jún. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak rossz látni, hogy rám néz, és látszik rajtam, hogy nekem nem o tetszik, mert ugye egy baráti társaságrol van szo. Es sajnálom, viszont ha eroltetném sem tudna tstszeni.
2017. jún. 26. 15:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Beszelgess vele es tudd meg mit erez. Mert ha kiderul, hogy nem erdekled igazan, akkor kar is ra varnod szerintem. Akkor eldontheted hogy a masikkal kezdj - e valamit vagy inkabb egyedul leszel amig jon egy olyan ami kolcsonos.
2017. jún. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha erőltetve se tudna tetszeni, akkor nincs miről beszélni
2017. jún. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De nem tudom, hogy mit is szeretne. Mert mikor testvérem viccelodesbol mondta, hogy keres nekem pasit, o azt mondta, hogy ha gondoljátok singli vagyok, és elmentünk bulizni, akkor is nagyon sokat volt velem, pedig minden másik haverunk ott volt, és o ott ult es beszelgetett velem. De nem tudom, mit akar.
2017. jún. 26. 15:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos szerelmes beled, de ha neked nem jon be akkor mindegy is.
2017. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!