Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van barátom, de tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de tetszik egy masik srác?

Figyelt kérdés

A barátommal ket eve ismerjuk egymast, azota bele vagyok zugva, de kezdetben nagyon komplikalt volt a kapcsolatunk, mert ugymondva o csak szorakozott velem. Aztan fel uv utan valahogy ujbol egymasra talaltunk, es azota teljesen jo a kapcsolatunk, fel eve egyutt vagyunk. Viszont mostanaban varatlanul bejelentette, hogy ugy erzi mar nem olyan a kapcsolatunk, mint az elejen, de attol meg szeret, es hogy el fog mulni a bizonytalansaga. Azota eleg furcsanak erzem ezt a dolgot, nincs is kedvem vele veszekedni, mert biztos az lenne belole. A masik ok meg az, hogy van egy baratom, akit nagyjabol egy eve ismerek, de sosem volt valami mely a kapcsolatunk, neha beszeltunk, neha nem, es talan mindig is

tobbet ereztem, mint baratsag, de nem igazan gondolkodtam ezen. Aztan most ujbol megkeresett, mert egy suliba jarunk, es elkezdtunk beszelgetni eleg sokat. Nem tennek soha semmi helytelent, meg csak nem is mondanek, de kiderult, hogy o sem baratkent tekint csak ram, viszont tenyleg csak baratkent beszelunk, mert o sem akarja tonkretenni a kapcsolatomat. De megsem ez teszi tonkre talan, hanem hogy a baratom idosebb, o mar egyetemre jar, es nagyon sokszor csak kethetente tudunk talalkozni. Ugy erzem ellaposodott ez az egesz, pedig ugy ereztem o az igazi, es nem tudom, hogy amiatt nem erzem mar jol magam igy, mert a srac a sulibol sokkal inkabb foglalkozik velem, mint a parom, vagy mert tenyleg nem a regi mar a kapcsolatunk. Szoval nem tudom mit kene tennem, a sracnak meg is mondtam, hogy csak baratok vagyunk, es o ezt tiszteletben is tartja, de megis tobbnek erzem egy baratnal



2017. ápr. 10. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
A pároddal ha leültök megbeszélni a dolgokat hogy hogyan és mit kéne tenni (megjavítani az ami elromlott) akkor jóra fordulhat a kapcsolatotok ha ezt mindketten akarjátok. Ha pedig úgy érzitek nem fog menni akkor hagyj egy kicsi szünetet hogy ne egyből menj a másik fiúhoz (mert az már milyen lenne...) Aztán beszélj a fiúval és próbáljátok meg.
2017. ápr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, igazat szól az első válaszoló. :D
2017. ápr. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!