Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 13 évesen kapcsolat? 13/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen kapcsolat? 13/L

Figyelt kérdés

Egy átlag 13 évesnek már volt/van barátja/barátnője. Én kivétel vagyok, most van egy fiú aki tetszik és a jelek szerint én is tetszek neki, de én kételkedem abban, hogy 13 évesen lehet valakinek "normális" kapcsolata, tehát nem csak annyi, hogy azt mondják, hogy járnak, de nem találkozgatnak, meg ilyenek.

Most valószínűleg összejöhetne nekem is egy kapcsolat, de nem tudom, hogy belemenjek e... Mert nagyon tetszik a fiú, nem arról van szó, csak 13 évesen? Valamint ha bele is megyek, szerintetek mi fér bele egy kapcsolatba ennyi idősen?



2017. jún. 27. 08:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Mi az, hogy "normális" kapcsolat?

Tudod, érzelmei, társas kapcsolatai az embernek már egész kis kora óta vannak. Nekem már óvoda kiscsoportban is volt barátnőm. Persze, az életkori sajátosságoknak megfelelően. Nyilván gondolom, te sem akarsz két hét után már házasságról, gyerekekről, meg közös otthonról fantáziálni, mint ahogy azt 30-on túl szokás, meg gondolom, nem is az a cél, hogy második randin már hancúrozzatok. Akkor viszont mi az akadálya? Miért ne jöhetnétek össze? A szerelem nem korhoz kötött, és egy óriási baromság, hogy csak X éves kor fölött lehet kapcsolata valakinek. Lehet bármikor, csak nyilván az életkori sajátosságoknak megfelelően.

2017. jún. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Inkább ne.
2017. jún. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
80%
Ami azt illeti, az egyik legjobb barátnőm tizenhárom éves korában már egy éves boldog párkapcsolatban élt a barátjával, és tényleg nem volt semmi probléma belőle, és a mai napig nagyon aranyos párt alkotnak. Szóval én tapasztalatból mondom, hogy nyugodtan, nem hal bele senki, hacsak halálra nem öleled szegény srácot :).
2017. jún. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
96%
Nekem 12 évesen volt először barátom, és csakis kizárólag jó emlékeim vannak róla.
2017. jún. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Nyugodtan menj bele, ha tetszik a srác. Simán lehetnek ebben az életkorban is érzelmeitek, és képesek lehettek egy kapcsolatra, csak nálatok ez ideális esetben egyelőre kimerül abban hogy elmentek fagyizni, megnéztek közösen egy filmet, pár ölelès, puszi, csók és kb. ennyi, tovább azért csak nagyon óvatosan.

Tapasztalatszerzésnek kiváló, ès könnyebben fogsz boldogulni később a fiúkkal. Lehet hogy kicsit kegyetlen lesz amit mondok, de szinte mindenkit érnek csalódások (szakítás, nem jön ösdze azzal aki tetszik stb.), jobb ha ezt fiatal korban már megtapasztalod.

Egy szó, mint száz, szerintem vágj bele.:) Majd írd meg mi lett belőle.:)

2017. jún. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Sokminden előfordul, ismerek olyat akik 6 évesen egymás kezét fogták, és olyat is akinek 30 évesen nem volt még normális kapcsolata..
2017. jún. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%

Mondja már el valaki,hogy lehet érett egy 13 éves ember egy kapcsolatra 😁

Tényleges kapcsolatra. Kezét fogni egy gyerek az anyjának is tudja, fagyizni bárkivel lehet... az érzelmi intelligencia is épp elkezd fejlődni (már akinél).

2017. jún. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

7#

Bocs, de lehet, hogy vagy sose voltál szerelmes, vagy amikor Ennyi idős voltál akkor félnken nem mertél közeledni, esetleg csak elutasítádban volt részed.


A kérdező eljutott idáig, hogy egy teljesen értelmes logikus kérdésben meg tudta fogalmazni a problémáját, és szinte pont azokat a kétségeit amit tefelvetettél.


Bizonytalan magában, a környezetében, a "normálisságban"


Kérdező. Ha tudtok találkozni, el tudtok menni moziba, és vannak közös témáitok, baráti körötök, akkor érdemes kipróbálnod (már ha a kapcsolatot lehet "próbálni") meglátod, hogy nomrmális e a fiú, te érdekled elsősorban, vagy őt a kényszer hajtja, hogy legyen valakije, esetleg a szex...


Szerintem el fogod tudni dönteni 😊

2017. jún. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Én 12 évesen jöttem össze a barátommal és 2 évig együtt voltunk. Sajnos nem bírtuk a felvételikkel járó streszt és egymásra irányult ez az egész így még teljes mértékben nem is a mi hibánkból lett vége.


Szerintem nyugodtanmenj bele... Ha nem is lesz egy hosszú távú kapcsolat akkor is egy élmény és megtapasztalod milyen és ezáltal majd a következőnél könnyebb lesz.

Sok sikert.

2017. jún. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát<3
2017. jún. 27. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!