Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » FIÚK? Van még esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK? Van még esélyem?

Figyelt kérdés

Szeptemberben elkezdődik a gimi és addigra szeretnék egy jobb alakot! Így szerintem több esélyem lenne a lányoknál is. Most is kedvelnek sokan(nem beképzeltségből) , de ha kisportoltabb lennék, valószínű több lenne a választék. Szóval ti mit ajánlotok? Lábam izmos, vádli pipa, combom túl izmos a felső testemhez képest. Szóval felül kéne ügyködni valamit. (15 éves vagyok egyébként és fiú) Hát szélesítésre mit ajánlotok? Van ilyen gépünk, ahol egy rudat kell a mellkasomhoz vagy hátamhoz húzni? Az jó lenne? Mennyit, milyen időközönként csináljak? Illetve mellkasra és hasra milyen gyakorlatokat ajánlanátok?

Éééés az utolsó, bicepszre mik a leghatásosabb gyakorlatok. ENNYI LETT VOLNA, MEGKÖSZÖNNÉM HA ÉRTELMES, SEGÍTŐKÉSZ VÁLASZOKAT KAPNÉK!!💪👍

Ui.: 84 kg vagyok, 177 centi. 8 évet majdnem végug sportoltam, suli utolsó pár hónapját lustultam el csak. Emiatt egy sportos alkatom lett, viszont kevés feleslegem is van. Emiatt nehezebb a jó alak. De megjegyzem, csajok szeretik a seggem(tényleg, fogdossák😂) combom izmos, a vádlimmal sincs nagy gond. Felső testem is izmos, aránytalan az alsóhoz képest, annyira nincs kigyúrva. Szóval szeretnék nyáron végig edzeni!!! Minden tippet várok. Tudom, tudom ez édes kevés lesz, ternészetesen utána is folytatom, csak örülnék ha már MOST változtathatnék!



2017. jún. 25. 23:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Nálam sose lesz...


20/F

2017. jún. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 tiborciusz válasza:
Őőő izé csak azt nem értem ezt miért a fiuktól kérdezed...xddd oké oké a gyakorlatokban a srácok tudnak segíteni dehát ne tőlünk kérdezd hogy van e esélyed ;D.Na de hogy segítsek is valamit tehát van egy hát géped én s mellhez húzást ajánlom mert a nyakhoz húzás tönkre teszi az izületeidet.Érdemes elgondolkoznod a konditermen mert mégis csak több gyakorlatot kell végezni egy alkalommal egy izom csoportra.Én bicepszre állva szűkfogással szoktam francia rudazni,ülve egy kezes kézi sulyzokkal beforgatással emelni,zsinoros gyakorlatot szoktam és van egy bicepsz gép(így hívják)ami a scot pados gyakorlatot helyettesíti.Mivel én is kezdő vagyok ezért mondjuk bicepszre egy gyakorlatbol altalaban 4x15-20 ismétlést csinálok meg 2perces pihenőkkel.De ha azt akarod hogy tényleg formás karod legyen szerintem a tricepszedet sem kellene elhanyagolnod.Az oké hogy sportos vagy de szerintem minden izmodat meg kell mozgatnod ahoz hogy elégedett legyél magaddal a válladat és a mell izmodat is beleértve.Remélem tudtam segíteni,neten mindent megtalálsz amire szökséged van minden gyakorlatot.
2017. jún. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Lehet ez azért van mert csak 15 vagy de ne azért akarj izmosodni hogy a gimiben jobban csajoz,ha szeretnél jobban kinezni az csak magad miatt Legyen ne másért,aztán ha egy lány összejön veled akkor majd azon rágódsz hogy vajon a magad miatt vagy csak azért mert jól feszül rajtad a póló?!. Nekem pl. Nem tetszenek az izmos pasik de ez ember függő! 21L
2017. jún. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

szevasz :D

járj el (minimum) heti3-szor kondizni ;) az segíteni fog szeptemberig :D

2017. jún. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg, félreértés ne essék, csak azért kérdeztem fiúktól, mert a lányok nyilván másra gyúrnak, hs egyáltalán gyúrnak. Azt, hogy meg a lányok mit válaszolnak erre, hogy jobban tetszenék nekik, semmit nem számít, mint ahogy valaki mondta, mivel mindenkinek más az ízlése. Nem akarok gyurmagyurka lenni, tanulás, barátok fontosabbak ennél, de ha lehet akkor edzést is közbeiktatotok, mert hiányzik már nekem a mozgás. Éés persze nem is ártana.
2017. jún. 26. 09:26
 6/15 anonim ***** válasza:
A lányoknak nem jön be annyira a túl izmos test.
2017. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Attól hogy terembe jársz nem elszel túl izmos. Amelyik kategóriára te gondolsz, ahhoz évek kellenek, nagyon sok pénz és kitartás. Szteroidok nélkül egy bizonyos izomtömeg után nem igazán tudsz fejlődni csak nagyon lassan. Emiatt nem kell aggódj ha nem tolsz semmit biztosan tetszeni fogsz a legtöbb nőnek :D Nem utolsó sorban ha egy csinos, sportos lányt szeretnél elengedhetetlen hogy te is sportolj
2017. jún. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Félreértették.😁 Én nem szeretnék túl izmos lenni, mint.ahogy elmondtam már! Csupán izmosabb, mint most. Mert valljuk be, a lányoknak az tetszik... nem egyből kockahasra gondoltam, sőt később se biztos, hogy szeretnék azért annyit edzeni, de egy nagyobb kart, szélesebb hátat el tudnék viselni
2017. jún. 26. 11:24
 9/15 anonim ***** válasza:
Kockás has sem nehéz :D Nekem bőven az csak még mindig fogyni kéne... :( Egyszó mint száz járj el terembe de úgy, hogy ismerj olyat aki tud segíteni. Majd ott elmagyarázzák mit hogy
2017. jún. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Kuryy válasza:
49%
Elég ha csak elkezdesz kardiozni . Teljesen felesleges elkezdened sujzozni mert a sulyod noni fog de fogyni nem fogsz es egy golyo lesz beloled annyira nem vagy magas igy amikor a kardios idoszak veget er konnyebb lesz felkapkodni az izmot. A gyurast a csajozasra szintjere felesleges emelni mert altalaban egy normalis nonel nem igazan szamit h h nezel ki a inteligens es jo szemelyiseg jegyekkel rendelkezel sajat magad biztositeka az h ha radnez egy no ne hannyon ! 2 honap kardio utana spartazas csak sajattestsulyos edzesek ha nem csak szep akarsz lenni hanem eros is
2017. jún. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!