Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nem ciki? Szülők...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem ciki? Szülők véleménye?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, és összejöttem egy 13 éves lánnyal. Nagyon szeretem őt és ő is engem, de nem nagy kissé a korkülönbség? A szülei mit fognak szólni ehhez? (Még nem tudják) :/

#különbség #életkor #tini #szerelem #carbon ceramic brake system
2017. jún. 28. 21:57
 1/10 anonim válasza:
100%
Neked nem ciki?
2017. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nektek jó, nem ciki. De azért ő még gyerek. Bár van olyan ismerősöm aki 16 evesen összejött egy 12 v 13 éves csajjal (már nem emlékeszek pontosan a lány korára) és 4 évig eggyütt voltak:D

De azt nem tudom hogy a szülei mit szólnak hozzá. Attól függ hogy milyen gondolkodásmódjuk van.

2017. jún. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
eleinte valószínűleg lesznek kételyeik, hisz féltik a lányukat. ne idővel biztos elfogadják, főleg ha megbízható, jól tanuló, illedelmes vagy. :)
2017. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok. egyébként hogy jön ide a carbon ceramic brake system? :D
2017. jún. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szerintem nem ciki, de ez attól is függ hogy mennyire érett a lány meg hogy a szülei hogyan gondolgodnak.
2017. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A mai lányok sokkal érettebbek, legalább is külsőre.

Így érthető a választásod. Egyáltalán nem ciki. Az optimális korkülönbséget 2 évre szokták meghatározni a fiú részére. De ez nem baj ha 1-2 évvel több :)

Még gyerek, de szerintem nem lesz probléma. Annyit kell átgondolnod, hogy elég a szerelmeskedés vagy többre is vágysz. Mert ha igen, akkor jobb lenne ha veled egykorút keresnél :)


F/22

2017. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz.

Én 16 vagyok és három éve együtt vagyok a szerelmemmel. Aki most 20 éves.

2017. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki de arra figyelj oda hogy a sex téma mégy egy darabig legyen megemlegetve mert csak ő 13 éves ... de te tudod
2017. jún. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13 évesen már lehet ténylegesen szerelmes egy ember, de szerintem várjatok ezzel még hagy töltse be a 14-et, aztán vonjátok bele a szülőket:D
2017. jún. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. jún. 29. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!