Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy írjak rá egy lányra akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá egy lányra akit csak látásból ismerek?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk és nagyon tetszik. De most nem azt akarom hogy Szia Mizu. Mert az olyan mintha de ismernenk egymást pedig szemkontaktuson kívül semmi sem volt. Volna e kedve beszélgetni esetleg?
2017. jún. 29. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Peldaul ezt

Szia, nagyon szimpatikusnak talallak:) lenne kedved beszelgetni/ szeretnél beszelgetni?

Vagy szia, annyira szimpatikusnak talallak, a suliban nem volt alkalmam oda menni hozzád, de szeretnélek megismerni. Lenne kedved /szeretnelbeszelgetni?

Lehet nem túl egyedi, de remélem segit valamit:)

2017. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

írj rá hogy szia, küld is el, aztán meg muszáj lesz valamit gyorsan kitalálnod különben annyi lesz a beszélgetéseteknek és hülyét csinálsz magadból :D

az a legjobb ha kérsz/megkérdezel tőle valamit, pl ha látod hogy valamit kitett Facebookra vagy instagramra akkor arról kérdezhetsz valamit, vagy mondasz/kitalálsz valamit ami neked eszedbe jutott (vagy nem, csak kitaláltad) arról amit kitett/csinált

aztán ha elkezdtek beszélgetni majd feloldódsz :)

nekem is ezt kéne most tennem, csak én se merek közeledni

remélem tudtam segíteni, 17f

2017. jún. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Ne írj rá. Csak hülyét csinálsz magadból. A lányok nem vevők az efféle ismerkedésre.
2017. jún. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom tanácsolni, amit a hármas, szedd össze magad, és menj oda hozzá az iskolában. Tudom mennyire nehéz... De sokkal jobban jársz vele, már ettől legalább 2x annyi esélyed lesz nála.
2017. jún. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Na végre egy olyan fiú, aki nem arra vár, hogy a lány kezdeményezzen! De tényleg, nem olyan előnyös ráírni, szóban sokkal jobb lenne, de ha már "nem tudsz máshoz folyamodni" elősször ne legyél olyan lényegretörő, csak finoman célozz rá, hogy neked azért bejön.


15/L

2017. jún. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy itt minden lány írja, hogy " jaj hát facebookon ráirni az gáz stb" aztán érdekes módon minden mai fiatal lány 10 ből 9 a telefonján a messengeren beszélget srácokkal 0-24 be. qrva érdekes :D
2018. máj. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!