Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolatot érdemes megtart...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatot érdemes megtartani?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tettszik és megkérdeztem tőle, hogy szeret - e engem (ő is nagyon úgy viselkedett mint aki belém van esve) és azt mondt, hogy igen. Az viszont nagyon nagy baj, hogy ő Németországban él. Működhet a távkapcsolat? Mit csináljak ha nem ír vissza semmelyik kérdésemre sem? Tudtok ötleteket?
2017. jún. 30. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó a távkapcsolat is. Ha nem ír vissza hagyjad.
2017. jún. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen távkapcsolatot nem érdemes. Rövidebb távon igen (pl. úgy döntesz hogy kiköltöztök Németországba a nyáron), de hosszú távon tönkrefog tenni titeket, baromira hiányozni fog a testiség pl. hogy ott legyen melletted, tudd ölelni, megtudd csókolni, stb. Vagy a távkapcsolatot még úgy érdemes megtartani hogy pl. 200 kilóméterre laktok, de egy városba jártok majd egyetemre. De az nem jó ha jó esetben is évente 1x-2x tudtok találkozni személyesen. 18F
2017. jún. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Amenadiel ***** válasza:
Saját véleményem és tapasztalatom szerint: A távkapcsolat szinte sose jön be,a felek nem látják egymást (Saját szemükkel),nem éreztethetik szerelmük,ezért szakítással fog befejeződni. Megmerem kockáztatni hogy 99% százalék az hogy a távkapcsolatoknak szakítással ér véget. A kérdésre válaszolva , ha meg akarod tartani tedd azt,ha nem akkor nem érdemes eröltetni. -Amenadiel
2017. jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha adott egy pár,akik már együtt vannak x éve és úgy hozza a sors,hogy mondjuk 1-2 évig távkapcsolatba kényszerülnek,akkor igen, működhet, mivel már előtte összeszoktak és belátható időn belül újra együtt lehetnek.De persze mindkét félnek akarnia kell.

De így,hogy nem is vagytok együtt , a pasit nem is nagyon érdekled, kicsi az esély,hogy működjön.

Szerintem nem érdemes alapból úgy belemenni egy kapcsolatba,hogy nem tudtok rendszeresen találkozni.

2017. jún. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is számít, hogy hány évesek vagytok. Én 19 voltam mikor megismertem a barátomat interneten, aki külföldön élt. Eleinte személyesen csak ritkán találkoztunk, de rengeteget beszéltünk skype-on. 3 évet voltunk együtt távkapcsolatban, majd eljött az idő, hogy végre odaköltözzek hozzá és együtt folytassuk tovább. Ha tehetném se változtatnék semmit, mert nagyon boldogok vagyunk azóta is. Szóval nincsenek lehetetlenek.
2017. jún. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!