Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen feltételek között...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen feltételek között érdemes lenne lépnem a fiúnál?

Figyelt kérdés

8.-os koromban(most 11.-es vagyok) megláttam egy fiút az egyik németversenyen.Mikor észrevette, hogy hogy bámulom,elkezdtünk szemezni, és bármilyen versenyen összefutottunk, mindig felismert, köszönt. Egyszer mikor mondtam valamit, akkor láttam, hogy fülig ér a szája,utána elfordult. Ehhez azt is tudni kell, hogy én ott max pontszámokkal nyertem felette, és lehet ,hogy csak mint ellenfelet tisztelt...de akkor minek mosolygott meg bámult meg szemmel láthatóan beszélt rólam másoknak, ha csak ennyiről volt szó? 8. májusában még egyszer egy pár mondatra oda is jött hozzám.Utána nem mertem jelölni, mert féltem, h mi van, ha leráz , vagy vissza se ír.Egyik ismerősünk dumált vele júliusban,a fiú tudta ki vagyok, de nem jutott eszébe a nevem,és akkor azt mondta,hogy jelenleg még nem foglalkozik barátnős dologgal.Azóta én nem tudom őt elfelejteni. Érdemes lenne bejelölnöm őt Facebookon, ha közben megtudtam, hogy külföldi egyetemre szeretne majd menni? Attól félek nem írna vissza, ha még vissza is igazolna,mert nem ez a menő páva stílusú fiú,hanem inkább tudományos,lányok terén nem igazán jártas srác. Szerintetek mit tegyek?

17/L


2017. máj. 29. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz távkapcsolatot, akkor hagyd.

És párkapcsolatot se akar.

2017. máj. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha te versenyre jársz, gondolom okos vagy és neked is vannak céljaid.

Miért ne jelölhetnéd be?


Az, hogy külföldi egyetemre készül még nem jelent semmit, ugyanis mehetsz vele te is.

Sok ilyen sztori van, én pont tudok jó párról személyesen is.


Középsuli, utána egyetem külföldön és még mindig együtt vannak.

Sok sikert :)

2017. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát persze,egy párkapcsolat miatt már menjen is vele a külföldi egyetemre,még akkor is,ha neki teljesen más tervei vannak..

Mellesleg túl sokat képzelsz bele. Leehet tetszettél neki annyira,hogy váltson veled pár szót,de ennyi. Mindenki szeret vonzó emberekkel beszélni,de ebből párkapcsolatot kell csinálni? Nem. Ez csak tetszés,önmagában nem indokolja a kapcsolatot. Tudod,hogy csak ma hány lányra mondtam,hogy tetszik? Kettőre,pedig még csak egy óra múlt. Ennek kb.ennyi a jelentősége.

2017. máj. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy jó nuni fotó mindig segít. 😉😁
jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!