Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg nagyon gáz ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon gáz ha egy fiú és egy lány közt 10 év a kórkülönbség? F/27

Figyelt kérdés
Azt hiszem szerelmes lettem egy 17-éves gyönyörű lányba, nem mondanám még ki hogy szerelmes vagyok de valamit érzek iránta mikór beszélek vele messengeren meg ki rak képet magáról olyan Füri érzés fog el meg a szívem is hevesebben ver, vágyók rá, több mint 1 hónapja ismerem, még nem találkoztunk, de ő is akar tőlem többet barátságnál de nem nyílvánúl meg mint én el mondom mit érzek iránta meg minden, mindig kedveskedek neki szép szerelmes idézetekkel képekkel, tegnap pld lajzoltam neki egy fiút meg egy lányt ahogy a fiú arcon puszilja a lányt és oda írtam hogy ő a lány én meg a fiú.:)
2017. júl. 1. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a szerelemben nincsenek szabalyok.
2017. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
lehet, csak megsajnált.
2017. júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Később nem lesz az, de amíg a fiatalabbik tizenvalahány éves addig picit az.
2017. júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de a lányok 17 körül durván megváltoznak, lehet jövőre rá se fogsz ismerni, akár 180 fokot is képes fordulni a viselkedédük.
2017. júl. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
1es a börtönben sincsenek :)
2017. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

Ha nem adsz neki egy esélyt, nem tudod meg, hogy működni fog-e hosszú távon. Párom 31 lesz hamarosan, 2,5 éve vagyunk együtt. Egyébként távkapcsolatnak indult, de azóta már többet vagyunk együtt. Hajrá.


L/19

2017. júl. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem gáz..fiú és lány között nem..viszont te már 27 évesen férfi vagy ő meg 17 évesen még csak lány. Ez sok ebben az életkorban mindketten más szakaszában vagytok az életeteknek. 20 év múlva nem lenne gáz de most még az szerintem.
2017. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Attól függ, ha lány 13 éves, a csávó meg 23, az ciki. A ti esetetek is necces, de ha valóban szeretitek egymást, akkor sikerülhet. 20 fölött meg szerintem abszolút belefér a 10 év.
2017. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én Kár várok is, de már most azt tudom hogy nem akarom elveszíteni, bármit megteszek érte😊
2017. júl. 1. 16:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy 27 éves férfi valóban így beszél?Azért a felnőttek is teljesen máshogy látnak egy párkapcsolatot,mint a 17 éves tapasztalatlanok.
2017. júl. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!