Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összeismerkedtem egy sráccal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeismerkedtem egy sráccal Facebook-on? Tanácsot kérnék

Figyelt kérdés
Összeismerkedtem egy sráccal Facebook-on. A távolság sok közöttünk legalább 180km. Tervezzük a találkozást,viszont ő már egyből le akar feküdni velem mondván hogy ha kialakulna valami közöttünk akkor ő nem tudna akár 3 hetet várni rám hogy újra találkozzunk. Nagyon hianyoznek neki. Szerintetek mit csináljak?

2017. júl. 4. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg akar dugni és cső. Ennyire buta lennél?
2017. júl. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ennyire naiv vagy? Megfektet és ott hagy, vagy ha nem is hagy ott, csak ennyire használ majd.
2017. júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem érzelmileg hiányoznál neki nagyon..
2017. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű mit akar, úgyhogy gyorsan bújj ki a ködből, mielőtt megfogod a padlót. Nem tudna 3 hetet várni, hogy megfektessen?
2017. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Megírtam neki hogy csak úgy találkozhatunk ha nem fekszünk le már az első alkalommal egymással. Nyilván nem tetszett neki de valamiért a hosszas vitatkozás után azt mondta rendben. De valószínűleg megsértődött ( általában mindig) és nem fog rám írni de ha ennyit nem képes hogy várjon akkor lehet jobb is.

2017. júl. 5. 13:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez is csak a mi állításunkat bizonyítja. Ne dőlj be az ilyeneknek. :)
2017. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most megint elbizonytalanodtam mert mégis rám irt és ugyanolyan mint eddig mintha az a kis nézeteltérés még sem történt volna meg. Mostmar nem tudom hova rakni őt hogy most mit gondol erről az egészről. 😑
2017. júl. 5. 17:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor engedj neki, aztán majd megtapasztalod, amit írtunk, csak aztán ne sírj. :)
2017. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz még vele lefeküdni, akkor nem kell, viszont nem tudom, hogy ezzel a szöveggel ő mennyire tisztel téged. Nem akar várni, szerintem ez inkább azt sugallja, hogy csak a tested érdekli. És én szerintem a helyedben nem is akarnék vele semmilyen kapcsolatot, párkapcsolatot meg főleg; plusz ha ennyire könnyen ágyba bújik valakivel; akkor lehet, hogy meg is csalna, főleg, ha távkapcsolat; nekem meg távkapcsolat, hogy tök messze vagyunk , már eleve nem kéne. Nem erőltetheti rád, hogy lefeküdjetek, hogyha nem akarod. Miért akarnál engedni neki? Majd tedd meg akkor és azzal, akivel neked is jó lesz, aki tudna várni rád. Lehet, hogy ő csak szexmániás. És be akar hálózni és felszedni mindenkit. Hogy hiányoznál neki ez csak duma, max a tested. A testi érintésed, talán a lelked nem; énszerintem ezzel akar manipulálni, mert arra játszik, hogy mindenképpen meglegyél neki. Szóval ezzel a szöveggel, hogy különben hiányoznál neki. Na, itt jutott eszembe az érzelmi zsarolás szó; atekintetben, hogy ő ottan megalázkodást színlel, hogy "jaj, milyen rossz lesz nekem nélküled, hogyha cserben hagysz, és nem fekszel le velem; jaaaj, szegény szeegény én". Érdekes, pedig eddigis életben maradt nélküle:D Mármint anélkül is felnőtt, és eljutott odáig, ahol most tart, hogy lefeküdtél volna vele. Tehát hogy kvázi el akarja hitetni veled, hogy a te lelkeden szárad, hogyha ő depressziós lesz, és elemészti magát, mert ilyen csúnya-gonosz voltál, hogy nem feküdtél le vele. Szóval szerintem csak a testedre pályázik, lelkileg nem is érdekled, talán éretlen még ez az ember. Mindenféle párkapcsolatokhoz, nem tudja értékelni a másik személyeket. És nem jut el az agyáig, mert annyira éretlen, hogy egy kapcsolat az nem úgy működik, hogy rögtön bevágódunk az ágyba, hanem annak idő kell, hogy kicsit egymáshoz csiszolódni, és majd egyszercsak eljön a megfelelő pillanat. És talán föl sem fogja még ezeket a dolgokat, talán azt sem , hogy valamilyen szinten talán érzelmi zsarolás, amit csinál. Tehát eljátsza a szegény kis elesettet, hogy "jaj, mi lesz vele, ha nem d.ghat meg téged." Biztos összetörne. Szerintem ne dőlj be neki, ilyenekkel én nem akarnék párkapcsolatot, meg amúgy semmilyen jellegűt se. Simán lehet, hogy mindenkit csak felszed, és úgy gondolja, jó lesz neki egy éjszakára; és onnantól már nem is feltétlenül érdekli a másik ember.
2017. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó ez nagyon tanulságos volt a számomra. Tényleg köszönöm
2017. júl. 5. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!