Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Összeismerkedtem egy lánnyal,...

Összeismerkedtem egy lánnyal, már 1 hete beszéltünk facebookon, érdeklődő volt meg rendes, és most egyik napról a másikra nem válaszol az üzeneteimre? (Folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem egy lánnyal, már 1 hete beszéltünk facebookon, érdeklődő volt meg rendes, és most egyik napról a másikra nem válaszol az üzeneteimre. Még annyit sem h kopjak le.


2 napja még rendesen köszöntünk el egymástól. Mit ronthattam el? Megláthatott valami a profilomban vagy csak simán megunt? Valakinek hasonló tapasztalat, fiuk - lányok?? (22/F)



2014. dec. 7. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, volt már ilyen.

Ő kezdeményezett, randi is volt, ahol csók is volt és jól éreztük magunkat, sőt még egy következő találka is meg volt beszélve. De egyszer csak nem írt vissza, sőt még le is tiltott, pedig nem zaklattam.

Szóval ez van, nem csak veled történt ilyen.

20/f

2014. dec. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ez furcsa, nemtudom hova tenni :D
2014. dec. 8. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!