Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen lesz az első csók,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lesz az első csók, avagy hogyan kell csókolózni? (14 éves lány vagyok, a fiú 15)

Figyelt kérdés

Egy nagyon aranyos sráccal 3 napja járunk, egyszer voltunk randizni. Ma is kérdezgette, hogy mit tervezek még csinálni a héten, így gondolom szeretne elhívni még egy randira. Sosem csókolóztam még. Őszintén szólva nagyon parázok az egésztől, mivel neki volt már egy barátnője, akivel csókolóztak is. Azt sem tudom, hogy van-e olyan szabály, hogy "hányadik randi után lehet" az első csók. Vajon ciki lesz majd, hogy én nem tudok csókolózni? Egyáltalán milyen érzés lesz? Mit csináljak, ha már most meg akarna csókolni?

Tudom, hogy fiatal még a kapcsolatunk, de én jól szeretném majd csinálni.



2017. júl. 4. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy a lényeg, ne félj. Fiatal vagy, nem tudhatsz még mindent - idővel mindent megtanul az ember ami lényeges.


Olvass bele, hátha segít kicsit elmélyülni a világában:


[link]

2017. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hasznos volt a cikk. Talán egy kicsit megnyugodtam :)
2017. júl. 4. 18:52
 3/5 A kérdező kommentje:
És kedves elsò válaszoló, azt is el tudnád mondani, hogy úgymond mikor, hányadik randin aktuális az elsò csók?
2017. júl. 5. 10:11
 4/5 anonim válasza:
82%
Figyelj ne paráz lesz ami lesz de ha bejön a srác élvezni fogod nem az számít hogy csinálod hanem hogy mit érzel közbe!Egyébként ha sietettni akarod ha alacsony vagy és felálsz vele egymagaságba természetesen intim távolságba érteni fogja a célzást.
2017. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát én olyan 160 cm magas vagyok, ő pedig 175 cm. Viszek majd sámlit. :D Köszönöm szépen a bátorítást :)
2017. júl. 5. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!