Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első csók? Mit tegyek? Merjem-...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók? Mit tegyek? Merjem-e vállalni 13 évesen?

Figyelt kérdés
13 éves múltam. Van egy barátom a suliban akibe régebben még szerelmes voltam, de mostmár nagyon elszállt, és "sportimádó" lett (finoman). Már nem nagyon szeretem, de ő még mindig udvarol nekem, és az a másik nehézségem, hogy a "sportimádása" miatt nagyon nem szeretik őt az osztályban. Emellet ő folyamatosan áthív hozzá, és ÁLLANDÓAN MEGAKAR CSÓKOLNI! Abban segítsetek légyszí ( főleg nagyobb lányok) hogy most mit tegyek? Merlyem-e vállalni?

2017. júl. 1. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

*merjem-e

Amúgy ha nem szereted, ne. Felesleges. Tudom, az első csók annyira nem nagy esemény mint a szüzesség elvesztése, de én azért megválogatnám a csóknál is az illetőt.

2017. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát te szereted a fiút vagy nem?..
2017. júl. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak tetszik. De egyre kevésbé...
2017. júl. 1. 16:24
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Én 11 éves koromban csókolóztam először. Pusztán azért mert az akkori kis barátnőmmel láttuk filmekben, hogy csókolóznak és hogy milyen lehet.

Nos, azóta megbántam.


Szóval csak azért, hogy túl legyél rajta ne csináld és ha nem szereted ne tedd mert meg fogod bánni.

Az első legyen olyannal, akit szeretsz és nem fordul meg a fejedben a kérdés :)

2017. júl. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! én is ettől félek, hogy majd egyszer megbánom, de nem szeretném összetörni a szívét. Annira meg azért szeretem
2017. júl. 1. 16:32
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok.


Tegyél saját belátásod szerint.

Csak azért mert sajnálod ne csináld. :)

2017. júl. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, vagy akarod őt akkor csókolózzaktok.. hameg nem akkor meg "ne menj átt hozzá"..tiszta felesleges.. ebben a korban sokan vannak úgy hogy nemis tudják hogy mit akarnak.. 19F
2017. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy nem akarod összetörni a szívét akkor szépen mond meg neki... ha belenyugszik akkor barátok vagytok ha meg nem akkor nem.. ennyi az egész,ezen nem kell gondolkodni
2017. júl. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Nagyon hasznosak voltak!
2017. júl. 1. 19:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan valakivel csókolózzál, aki neked is tetszik, téged is vonz, táplálsz érzelmeket iránta. Ha nem akarod, vagy nagyon vacillálsz, akkor nem kell. Szóval szerintem ne csókold meg, ne is hagyd neki, olyasvalakivel szoktunk csókolózni, akit szeretünk, akivel kölcsönös lelki kapcsolat van.
2017. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!