Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom elfelejteni a fiút,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni a fiút, akit szeretek! Mi a francot csináljak?!

Figyelt kérdés

Már olyan fél éve szerelmes vagyok egy fiúba - reménytelenül. Észre sem vesz.


Az lett volna a nyári programom, hogy elfelejtem, és ebben elvileg a távolság segített volna. Már egy pár napja úgy hittem, sikerült kiverni a fejemből a srácot, de tegnap vele álmodtam, és az álmomban azt hiszem neki is tetszettem. Mikor felébredtem, azt hittem, az álmodnak nem volt semmi jelentősége, hiszen már nem is érdekel, stb... De aztán egész nap csak rá gondoltam, meg az álomra, hogy milyen fantasztikus lenne, ha igaziból viszont szeretne... És rájöttem, hogy még mindig szeretem. Talán jobban, mint valaha.


Egész nap a képeit bújom minden közösségi oldalon, elővettem és megnéztem azokat a tárgyakat, amiket ő is megfogott, szerelmes dalokat és filmeket hallgatok/nézek 0-24-ben, pedig ki nem állhatom őket! Egész nap rá gondolok... Sőt! Van olyan is, hogy elsírom magam! Én! Aki soha nem sír!


Meg zenét hallgatok, minden zenéhez megcsinálom a fejemben a saját történetünket, és a zenével párhuzamosan lejátszom őket a fejemben...


Milyen szánlamas vagyok, te jó ég... 😢


Jaj, hogyan tudnám végre elfelejteni?! Esetleg az használna, ha azokat a bizonyos tárgyakat eltenném valahová, és nem venném többet elő őket? Meg ha nem hallgatnék többet szerelmes számokat, meg nem néznék többet szerelmes filmeket? Meg ha nem nézegetném egész nap az adatlapját, meg a képeit?


Egyszóval ha elzárnám magam minden olyasmitől, ami rá emlékeztet?


Köszi a segítséget, nagyon hálás vagyok!


2017. júl. 6. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Türelem, az idő mindent megold, kivéve amit nem, de na..
2017. júl. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1, igazán hasznos tanács, kosz! 😃😉😂😂


De tényleg van benne valami. :)

2017. júl. 6. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudom, több mint 4 évig bánkódtam, bevalottam neki már a vege fele, de nemet mondott, aztán szar volt de jött egy másik lány aki szintén jófej volt, csak az meg messze lakott oszt összejött mással xd, eleg szar érzés volt amugy xd, de azota minden oké, de komolyan, szinte semmit nem parázok túl..
2017. júl. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Pl ne halgass szerelmes zenéket ( hacsak nem szereted kinozni magad)
2017. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Firedoom ***** válasza:
100%
En 2 evig voltam igy egy lannyal, most iskola utan gondoltam rairok, hiszen semmi veszteni valom. A holgyemeny persze lerazott, de legalabb sikeresen lezartam magamban ezt a szakaszt. Ajanlom neked is. Lehet pofara esel, de hamarabb tul leszel rajta. Ha esetleg osszejonne akkor meg orulhetsz neki.
2017. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ha szereted, azért csak meg tudod oldani! Beszéltetek már vele? Ha nem, akkor miért nem? Írj rá, Majd ha neki is szimpi lesz, akkor el fogja hivni randira!

Csak inditsd el a beszélgetést!

2017. júl. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne hallgass szerelmes zenét, ne nézd az adatlapját, és ismerkedj
2017. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!