Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mást szeretek. Akkor miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást szeretek. Akkor miért nem tudom elfelejteni az exem?

Figyelt kérdés

Az exemmel 2 évig voltunk együtt, nagyon nagy volt a szerelem, bármit megtettünk volna egymásért. De nagyon sok volt a vita, az ajtócsapkodás, mindenki ellenezte a mi szerelmünket. Végül én szakítottam, mert tett egy olyan lépést, amit nem tudtam megemészteni.

Eltelt egy hosszabb idő, és összekerültem egy másik férfivel. Már legelőször megdobbantotta a szívem, pedig valami iszonyat nehezen esek szerelembe. Eltelt még félév, és összejöttünk.

Nagyon jól bánik velem, sokkal jobban, mint az exem valaha is tette, egy rossz szava nincs hozzám, és szeretem őt. De még mindig összeszorul a szívem, ha valami emlékeztet az exemre... És olyankor azt kívánom, hogy bárcsak ő lenne itt helyette. Persze ilyenkor bűntudatom van, és gyorsan el is hessegetem a gondolatot, meg úgyse tudnék megbocsátani neki... de pl most is az előbb pár könnycsepp elhagyta a szemem, ahogy a közös dalunk címét megláttam.

El fog múlni ez valaha? Vagy mindig ott lesz, tök mindegy, mennyivel jobban bánik velem valaki, vagy mennyire őszinték az érzéseim más iránt...?


2015. ápr. 24. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert az agyad nem tudja kitörölni. Ilyenkor kicsit vigasz nekem, hogy nincs exem, meg párom, nincs ilyen problémám.
2015. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha tényleg szerelmes lennél telibe kakilnád az exed meg úgy minden más férfit is
2015. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Épp ezaz, hogy senki más nem érdekel. Senkire nem cserélném el a mostanit. Még akkor se, amikor azt mondom magamban, hogy "bárcsak az exemmel lehetnék most".

De mégis ott van ő az agyam leghátsó zugában, és nem akar eltűnni...

2015. ápr. 24. 19:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Női logika...

Mindig az kell ami épp nincs, de ha visszamennél az exedhez, akkor meg ezt a fiút sírnád vissza.

2015. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!